Facebook

Na trhu je lze pořídit v mnoha variantách od moderního designu, přes rustikální a minimalistický styl až po, výrazné kousky plné barev. A díky nastavení teploty ohřevu vody uspokojí i milovníky čaje. Rychlovarné konvice jsou zkrátka nedílnou součástí našich životů a není nic jednoduššího než si vybrat tu svoji. Třeba od české značky Concept.

Keramické konvice se snadno udržují, skvěle izolují teplo, umožňují kreativní design a směle je můžete použít i jako klasickou konvičku na servírování čaje.

Stylové konvice v kombinace dřeva a keramiky mají objem 1 litr, odnímatelné keramické víčko se zajištěním proti vypadnutí, praktický otočný podstavec s úložným prostorem pro kabel, trojnásobný bezpečnostní systém s automatickým vypnutím při dosažení varu a skryté topné těleso.

Některé můžeme připodobnit k divoké džungli, mají nádech orientu, čistý minimalismus i elegantní domácký styl. Objem 1,5 litru, velký plnící otvor s víčkem zajištěným proti vypadnutí, skryté topné těleso, kontrolka provozu, dvojnásobný bezpečnostní systém jištění, to znamená automatické vypnutí při zapnutí bez vody a při dosažení bodu varu a otočný podstavec s možností uložení kabelu.

Kvalita, moderní vzhled, skvělé zpracování, barevné varianty a užitečné funkce.To jsou prověřené rychlovarné konvice z nerezu.

Ve skandinávském stylu s neotřelým designem, matným povrchem, s podstavcem a držadlem v imitaci dřeva. Výhodou je odnímatelné víko s integrovaným filtrem proti usazeninám, velký plnící otvor, vodoznak pod držadlem, skryté topné těleso, otočný středový konektor, trojnásobné bezpečnostní jištění, tedy automatické vypnutí při zapnutí bez vody, při dosažení bodu varu a při sejmutí z podstavce.

Skvělou funkci nabízejí rychlovarné konvice z borosilikátového skla, mají barevné LED podsvícení, takže k ohřevu vody získáte jako bonus ještě estetický zážitek.
 

Redakce FFN

www.my-concept.cz
 

Fotogalerie k článku