Velký rozkládací box na nářadí Fieldmann FDN 4150 je vhodný pro ty, kteří potřebují mít při ruce větší objem ručního či elektrického nářadí, příslušenství či spojovacího materiálu, a zároveň v něm chtějí mít pořádek. Ve výbavě boxu jsou vestavěná kolečka z tvrzeného plastu a robustní teleskopické madlo, což zajišťuje snadný transport. Dobrým pomocníkem jsou ale i menší plastové boxy, díky kterým budete mít základní vybavení stále při sobě a které využijete při ukládání nářadí v bytě nebo na chalupě.  

Facebook

NOVINKA: Fieldmann FDN 4150, třídílný pojízdný box na nářadí
Novinka v sortimentu značky Fieldmann – třídílný box na nářadí FDN 4150, je vyrobený z kovu, má tedy bytelnou konstrukci, která zajistí odolnost i bezpečí pro uložené věci. S jeho pomocí snadno, rychle a bez větší námahy dopravíte množství nástrojů, příslušenství a drobného materiálu i na větší vzdálenosti např. na chalupu, na stavbu apod. Kompletní vybavení máte navíc vždy připravené v plné sestavě, nemusíte se tedy zdržovat jeho balením a přípravou.
Jednotlivé části boxu jsou členěny tak, aby měl každý nástroj či materiál své místo a uživatel nemusel ztrácet čas zdlouhavým hledáním. V menších přihrádkách ve víku horního boxu uložíte drobný, např. spojovací materiál, o kterém budete mít perfektní přehled díky krytu z průhledného pevného plastu. Vyjímatelná plastová přihrádka s rukojetí pak pojme další drobnosti a nářadí a v boxu zbyde ještě dost prostoru na větší nástroje. Druhý díl nabízí dvě výsuvné zásuvky s dostatkem místa např. pro sadu nejčastěji používaných šroubováků nebo klíčů. Spodní díl – velký úložný box s výklopným víkem – pak poskytuje opravdu velkorysý prostor pro pomocníky větších rozměrů, jakými jsou elektrický šroubovák, vrtačka, bruska apod.
Všechny tři boxy jsou opatřeny vyklápěcími madly, aby je bylo možné přenášet i jednotlivě. Každý z nich je po stranách vybaven také bytelnými přezkami, kterými se mezi sebou vzájemně propojí v jeden pevný celek, aby byla zajištěna stabilita i bezpečnost celé sady při převážení. Robustní teleskopické madlo poslouží při převozu, při manipulaci s jednotlivými částmi ale nebude překážet. Kolečka z tvrzeného plastu zaručují dlouhou životnost ce
Boxy na nářadí Fieldmann FDN 4116 a FDN 4118 jsou ideální pro uskladnění nářadí v malé dílně, v bytě, na chatě, v autě... Oba produkty jsou vyrobeny z kvalitního plastu a v horní části nabízejí prostor na drobné předměty, třeba bity, hmoždinky či vruty. Uvnitř je k dispozici vyjímatelný organizér s madlem. Praktické jsou plastové zámky, které zajistí pevné uzavření a bezpečnost uložených věcí např. při převržení.

Redakce FFN

www.fieldmann.cz