V sadě najdete i maskovací pásku a zakrývací plachtu, takže po malování skoro není co uklízet. Stropy a vysoké zdi zvládnete pohodlně s teleskopickým malířským válečkem Fieldmann FDMV 1501.

Facebook

Domníváte se, že malovat v interiéru by se mělo jen v teplém období roku? To je omyl! Malování lze s úspěchem provést i na podzim nebo v zimě, ba dokonce je tato část roku vhodnější. Schnutí nátěru totiž napomáhá obecně sušší vzduch v domácnosti a teplé stěny ohřáté díky vytápění. Dlouze větrat do úplného zaschnutí malby, jak bývalo zvykem, již u dnešních zdravotně zcela nezávadných nátěrových hmot bez zápachu také není nutné. Nic vám tedy nebrání. Stačí se jen vybavit vhodně zvolenými nátěrovými hmotami a náčiním, které vám malování co možná nejvíce usnadní. Značka Fieldmann má pro tyto případy v nabídce praktickou a cenově výhodnou sadu FDMV 1401, která obsahuje nejdůležitější pomůcky pro malování, a teleskopický váleček FDMV 1501, kterým dosáhnete i do vyšších poloh, aniž byste museli použít štafle.

Praktická 15tidílná sada Fieldmann FDMV 1401 obsahuje vše, co můžete na malování v interiéru potřebovat. Šetří tedy čas se sháněním pomůcek, ale také finance: Pokud byste totiž měli pořizovat každou ze součástí zvlášť, cena se vyšplhá o mnoho výš. Sada na malování FDMV 1401 obsahuje: 2 polyesterové válečky 230 mm, 2 polyesterové válečky 75 mm, 1 polyesterový váleček 100 mm, zásobník na barvu 230 mm, rámeček 230 mm, rámeček 75 mm, štětec 50 mm, rohový štětec, válečkový rám 100 mm, otvírák na plechovky barev, míchadlo na barvu, maskovací pásku 36 x 50 m a zakrývací plachtu.

Štafle možná nebudete tentokrát při malování vůbec potřebovat, stropy a vysoké zdi pohodlně vymalujete s teleskopickým malířským válečkem FDMV 1501. Nekapající váleček s perforovanou strukturou je vybavený prodlužovací tyčí, integrovanou nádobkou o objemu 0,54 l a ochranným štítem proti okolnímu pokapání. Opěrná podstava pak usnadňuje oklepání přebytečné barvy. Jednotlivé části jsou vyrobené z kovu či odolného plastu. Součástí balení je i vazelína pro plynulé otáčení.

Redakce FFN

www.fieldmann.cz