Facebook

Chcete si pochutnat na dokonale křupavých hranolkách či řízečcích, a to bez výčitek z nezdravého jídla plného tuků? Máme pro vás tip na šikovného kuchyňského pomocníka, který si se zdravou přípravou hravě poradí. Pro perfektně připravené fritované jídlo je naprostou nezbytností horkovzdušná fritéza.

„Tefal Actifry si zamilovala celá naše rodina, především malá Emm, která jako snad každé dítě zbožňuje vše nezdravé a smažené. Já se ji ale snažím vést fit cestou stravování, takže občas bylo těžké vyjít vstříc nám oběma. Naštěstí jsem našla tenhle kompromis. Horkovzdušná fritéza je naprosto nenahraditelný pomocník, zvládne dokonale osmažit připravované jídlo, a to s použitím pouze jedné lžičky oleje. Dokonce mi ušetří spoustu času v kuchyni! Zvládne připravit maso s přílohou zároveň, a to pro celou naši rodinu,” @Fit_StepByStep, Eliška

Při fritování pokrmů použijete až o 99 % méně tuku než při běžné přípravě. Horkovzdušná fritéza Tefal ActiFry Genius XL 2v1 YV970815 vnese do vaší kuchyně převratnou změnu. Technologie Dual Motion, která kombinuje proud horkého vzduchu s jemným mícháním, je zárukou rovnoměrně osmažených pokrmů, které během přípravy nemusíte protřepávat. Na výběr máte až z 9 automatických nastavení, které umožňují snadno připravit pestrou škálu receptů včetně smažených pokrmů: hranolky, nugety a chuťovky, sladké i slané koblihy, jarní závitky a samosy, maso a ryby, kuře, wok, světová kuchyně a dezerty.

Každý program zajišťuje optimální teplotu. Vše máte pod kontrolou, díky velkému dotykovému displeji, který nabízí i funkce odloženého startu a ohřívání. Velkorysá kapacita 1,7 kg umožňuje připravit hlavní jídlo až pro 6 osob a přílohy dokonce až pro osm osob. Snadně se čistí, poklice, mísa a lopatka jsou vyjímatelné a dají se mýt v myčce. Díky funkci odloženého startu a automatického ohřevu se můžete najíst, kdykoli vám to vyhovuje. Zažijte zdravé fritování v domácí pohodě. 
 

Redakce FFN