S mikrotea objevíte nový způsob pití horkých nápojů. Díky své malé velikosti je ideální na cesty, protože ho můžete mít stále po ruce. Vyhnete se čajovým sáčkům louhujícím se věčnost ve vašem nápoji, protože je nemáte kam vyhodit nebo jste na ně zapomněli. K přípravě vám navíc stačí voda s teplotou již od 60 stupňů a není potřeba žádné třepání ani míchání. Zpříjemněte si podzim se šálkem horkého nápoje, který připravíte během pár sekund. Stačí vhodit kostku a je to.

Facebook

Udělej si horký čaj alias mikrotea. Nejlepší výtažky z ovoce a rostlin v jedné kostce. Stejně jako ostatní mikrodrinky do studené vody, je i mikrotea do horké vody připraven z nejlepších ovocných a rostlinných výtažků a bez cukru. Vyberte si mezi dávkou ovoce, povzbuzením nebo kořením života 

Příchuť ORIENTAL SPICE obsahující orientální koření jako je zázvor, kurkuma a chilli vás dokonale zahřeje i v nejsychravějších dnech.

Kombinace bílého čaje, borůvky a lipového květu v příchuti WHITE BLOSSOM vás vnese do chutě extravagance. Cítit se vznešeněji nebylo nikdy snazší. Ideální pro milovníky bylinkových čajů. Lipový květ od pradávna patří k bylinkám zahánějícím nachlazení a v podzimních dnech ho určitě oceníte.

Už nikdy nebudete chtít pít klasický ovocný čaj! Objevte s novým Mikrotea FRUIT FUSION explozi chutí z ibišku, borůvky a šípku. Šípek je přímo nabitý vitamínem C a podpoří vaši imunitu.

K nové kolekci patří také řada stylových doplňků, které váš čajový dýchánek zpříjemní. S novou konvičkou z vysoce kvalitního porcelánu a ladícími hrníčky s dvojitou stěnou, povýšíte váš další dýchánek na královskou úroveň. Termohrnky jsou nabízené v šesti atraktivních designech a udrží mikrotea horký až 6 hodin, zatímco těsnící víčko se postará, aby neunikla ani kapka nazmar. Dostupné ve velikostech 400 ml a 600 ml.

Redakce FFN