Facebook

 

Bezdrátový multifunkční zastřihovač BaByliss MT890E v elegantním modro-černém provedení dokáže upravit (téměř) vše – ať už se jedná o strniště, vousy, chloupky na těle nebo v nose či uších. Je vybaven čepelemi z japonské oceli, které jsou naprosto přesné a starají se o velmi hladké střihy. Zastřihovač má 5 výměnných hlavic včetně planžetového holicího nástavce, nastavitelné nástavce pro vousy i strniště, 2 nástavce na obočí a 3 na tělo. Dlouhodobý výkon a bezdrátové použití zajišťuje lithium-iontová baterie s výdrží až 120 minut, jejíž plné nabití netrvá déle než 2 hodiny. Nástavce jsou omyvatelné a přístroj je 100% vodotěsný, takže se hodí například i pro použití ve sprše a je možné jej snadno vyčistit přímo pod tekoucí vodou. Součástí balení je i praktický transportní vak.

Zastřihovač vousů BaByliss T890E nejen že nabízí dokonalý design, ale díky přesným čepelím z japonské oceli si poradí jak s úpravou hladkých a jemných vousů, tak i s těmi silnějšími a tvrdšími. Hodí se tak pro kompletní péči o tvář, ať už se jedná o zastřihování, tvarování nebo styling. Délka zastřihování je nastavitelná pomocí kolečka na 24 poloh od kratšího strniště po delší vousy v rozmezí 0,5 - 12 mm, přičemž rovnoměrné zastřihování zajišťuje ochranný hřebenový nástavec. Bezdrátový provoz až po dobu 120 minut je možný díky lithium-iontové baterii, která je díky rychlému nabíjení připravena už do 2 hodin. Pro praktické používání jsou čepele odnímatelné i omyvatelné a do výbavy patří i pevné ochranné pouzdro.

Nejmodernější zastřihovač vlasů BaByliss E990E s elegantním modro-černým designem a přesně navrženými břity z japonské oceli se postará o jednoduché a hladké stříhání i delších vlasů. Čepele jsou odnímatelné a omyvatelné a dají se snadno čistit. Tento výkonný přístroj vydrží díky lithium-iontové baterii na jediné nabití až 160 minut bezdrátového provozu. Plné nabití přitom nezabere více než 3 hodiny a už půlhodinové nabíjení zajistí 15 minut použití. Přístroj má 8 výměnných hlav a nabízí 5 možností nastavení délky střihu na břitu pomocí otočného kolečka. Dohromady tak kombinace těchto variant umožňuje 45 různých délek střihu od 0,6 do 28 mm. LCD displej zobrazuje aktuální nastavení včetně zbývající životnosti baterie. Do výbavy patří i praktické ochranné pouzdro.  

Redakce FFN