Facebook

 

 

Vysávat přitom může popel o teplotě až 40 °C. Tito praktičtí pomocníci si ale poradí například i s dřevěnými pilinami a hrubšími nečistotami ze sklepa, dílny, garáže či automobilu. Zásadní inovaci přináší model FDU 201002-E s oklepem, který zajišťuje nanejvýš snadnou údržbu bez nutnosti složitého čištění filtru.

 

Nový Fieldmann FDU 201002-E se čistí sám

S běžnými vysavači na popel sice dokonale vyčistíte gril, krb nebo kamna, ale všudypřítomný prach, který se rozvíří při jejich vlastním čištění, už ne. Právě snadná údržba je hlavní výhodou nového vysavače Fieldmann FDU 201002-E s oklepem, který se vlastně čistí sám. Není nutné přístroj rozebírat, vyjímat filtr a ručně jej čistit, stačí zasunout hubici do otvoru ve víku a vysavač spustit – filtr se očistí zpětným nárazem vzduchu. Vysavač Fieldmann FDU 201002-E s příkonem 1000 W a sběrnou nádobou o objemu 20 litrů je vybaven sací hadicí z kovu, která zajistí maximální bezpečnost při sání nevychladlého popela. Přívodní kabel 3 m, váha 3,2 kg.

 

 

Fieldmann FDU 2002-E vysaje popel i jemný prach

S víceúčelovým vysavačem Fieldmann FDU 2002-E dokonale vyčistíte kamna či krb, ale díky bohatému příslušenství zvládnete i další úklidové výzvy. Kromě metr dlouhé kovové hadice s aluminiovým nástavcem primárně určeným na vysávání popela je totiž vybaven také plastovou hadicí, plastovými trubkami, podlahovým nástavcem, zploštělou hubicí a kulatým kartáčkem, které si poradí s většinou nepořádku i v hůře dostupných místech garáže, dílny nebo automobilu. Vysavač je vybaven účinným HEPA filtrem s ochranným košem bránícím ucpání, pokud by byly nasáty větší objekty. Jak ochranný koš, tak i HEPA filtr jsou intuitivně odnímatelné, není třeba použití žádného nářadí. Praktická chromová nádoba s kolečky o objemu 20 l pojme dostatečné množství vysávaného materiálu. Přívodní kabel 4,3 m, váha 4 kg.

Redakce FFN

 www.fieldmann.cz