Vyspělá technologie a flexibilita vysavače Air Force FLEX 560 AQUA (RH9490) zaručují maximálně pohodlný úklid. S ohebnou trubicí dosáhnete až 5x dále pod nízký nábytek, než jste byli zvyklí a s novou AQUA hlavicí, která je součástí balení, můžete při vysávání rovnou vytírat. Je to snadné: Z hlavice AQUA odejmete pouze nádržku na vodu, naplníte ji a vrátíte s nataženým mopem z mikrovlákna pro vytírání. Intenzitu průtoku vody lze zcela ovládat pedálem na hlavici.

Facebook

Díky inovativnímu high-tech designu hlavice pro snadné dvojité čištění – vpřed i vzad, je úklid snadný a důkladný beze stop. Navíc s výkonem 100 Air Wattů a novým digitálním bezkartáčovým motorem vám neunikne ani ten nejzapadlejší drobeček nebo kukuřičný lupínek. Lithium-iontová baterie umožňuje bez nutnosti dobití provoz vysávání 35 minut, vysavač je navíc až 2x tišší ve srovnání s předchozí řadou. Air Force FLEX 560 AQUA je vybaven kompletní sadou pro péči o auto a také domácnost se zvířaty včetně miniaturního motorizovaného kartáče pro hluboké čištění nebo kartáče na čistění pohovek a nábytkových tkanin.

Nejen pro domácnosti s alergiky je vhodná účinná čistička vzduchu značky Rowenta Pure Air Genius (PU3080). Ta díky 3 úrovním efektivní filtrace a filtru Allergy+ dokáže za pouhé 4 minuty vyčistit vzduch od alergenů a drobných částic v celé místnosti. Inteligentní systém senzorů rozpozná stupeň znečistění a automaticky se přizpůsobí. Dokonce zvládne trvale odstranit karcinogenní formaldehyd. Při tichém chodu 31 dB vůbec neruší a k tomu spotřebuje minimum energie. Čistička vzduchu Rowenta Pure Air Genius vyčistí vzduch v místnosti 10 m2 do 4 minut. Díky mobilní aplikaci můžete v reálném čase sledovat kvalitu vzduchu uvnitř i venku, sledovat množství zachyceného znečištění, ovládat čističku na dálku a třeba i naplánovat její zapnutí.

Redakce FFN

www.rowenta.cz

Fotogalerie k článku