„Díky této novince můžeme našim zákazníkům konečně nabídnout opravdu ucelené řešení kuchyní. Dali jsme si záležet, aby dřezy i baterie byli skvěle kombinovatelné a to nejen mezi sebou, ale také se všemi designovými liniemi našich elektrospotřebičů. Všechny nové dřezy a baterie spojuje čistý střídmý design a v kuchyni tak působí velmi elegantně a nadčasově,“ řekl Vít Řehák, ředitel české značky elektrospotřebičů Concept pro velké domácí elektrospotřebiče.

Facebook

Značka Concept nabízí nové dřezy ve dvou designových řadách – CUBIS a NOBLES, čtyřech barevných variantách – černá, tmavě šedá, béžová a bílá a s odkapovým místem nebo bez něj.  Pochlubit se mohou nejen přitažlivým moderním vzhledem, ale i praktickým oboustranným zpracováním a chytře vymyšlenou tlačítkovou výpustí PUSH-IN Button, kdy k uzavření i otevření výpusti stačí stisknout tlačítko umístěné na odkapové ploše. Všechny nové dřezy jsou vyrobeny z granitu, přírodního stálobarevného a pevného materiálu, který obsahuje 80 % drcené žulové a křemičité směsi a 20 % pryskyřicového pojiva s barvivem. Má hladký, snadno udržovatelný povrch odolný proti mechanickému i chemickému poškození, vysokým teplotám (krátkodobě až 280 ̊C), UV záření a vzniku skvrn.

„Pro granit jsme se rozhodli především proto, že je to velmi kvalitní materiál, který vydrží roky a skvěle se udržuje. Silné a pevné stěny, které je možné z něj vyrobit, navíc nepřenáší vibrace a dřezy tak nerezonují. Na kvalitu jsme ostatně vsadili i u baterií. Ty jsou osazeny keramickou kartuší, která se minimálně opotřebovává a má tak daleko delší životnost než levné plastové typy,“ vysvětlil Vít Řehák, ředitel české značky elektrospotřebičů Concept pro velké domácí elektrospotřebiče

Nové dřezové pákové baterie jsou k dostání ve třech univerzálních designových typech a čtyřech barevných variacích – chrom a granitový povrch v černé, bílé a béžové barvě s lesklými chromovými detaily. Všechny baterie jsou otočné o 360°, takže je lze umístit z jakékoli strany dřezu a jsou opatřeny úsporným perlátorem, který omezuje průtok a spotřebu vody.

Redakce FFN

www.my-concept.cz

Fotogalerie k článku