Nový vysoušeč vlasů BaByliss Paris 5513PE z řady Velvet Orchid vyniká spojením moderního designu a uživatelského komfortu. Má lehkou konstrukci pro rychlé a pohodlné každodenní používání a umožňuje nastavení rychlosti i teploty ve 2 stupních. Možnost volby ionizace se postará o jemnou a ohleduplnou úpravu, po níž vlasy zůstanou hydratované a lesklé, k tvarování účesu poslouží úzký nástavec. Motor fénu je výkonný s příkonem 2300 W. Pro snadné používání je přístroj vybaven kabelem o délce 2,2 m a praktickým závěsným ouškem.

Facebook

Horkovzdušná kulma BaByliss Paris AS83PE nabízí možnost pohodlné a rychlé úpravy účesu během pár minut. Výkonný horkovzdušný kartáč s příkonem 800 W a výměnnými kartáči umožní zvýšení objemu a tvarování účesu. Do výbavy patří kartáč o průměru 38 mm s keramicko-turmalínovým povrchem a kartáč s měkkými štětinami. Vybrat si můžete podle potřeby ze dvou rychlostních a teplotních stupňů a pro finální úpravu účesu zvolit fixaci studeným vzduchem.

Vysoce výkonná žehlička na vlasy BaByliss Paris 2513PE pomůže všem, kdo touží po hladkém účesu. Pro rychlé a šetrné rovnání vlasů je vybavena profesionálními keramicko-turmalínovými destičkami s velmi hladkým povrchem a možností regulace teploty na 6 pozic podle typu vlasů. Je možné ji nastavit až na 235 °C, přičemž 230 °C dosáhne během chviličky díky funkci ultrarychlého nahřátí. O bezpečnost používání se stará funkce automatického vypnutí a praktické zacházení zaručuje kabel s otočnou koncovkou o délce dva metry.

Redakce FFN