Značka Fieldmann pro letošní sezonu představila nové elektrické plotostřihy FZN 2305-E a FZN 2505-E. Nízká hmotnost 2,5 kg, resp. 2,6 kg, v praxi představuje snadnější manipulaci a úsporu fyzických sil, tedy i delší práci bez přestávky.
Pokud je vaším cílem hustý, zelený a pěkně tvarovaný živý plot, nezbude vám nic jiného než jej minimálně jednou ročně zastřihnout. Vysoké a dlouhé živé ploty se bez vhodné techniky neobejdou, vybírat můžete i z letošních novinek značky Fieldmann:

Facebook

Nůžky FZN 2305-E mají dobrý výkon i tichý chod
Díky automatickému chodu nůžek Fieldmann FZN 2305-E odpadá pracné ruční stříhání keřů. Model FZN 2305-E je navíc tak lehký, jen 2,5 kg, že umožňuje i pohodlné zastřihávání keřů do nejrůznějších tvarů či delší práci. Vzhledem ke snazší manipulaci je vhodný i např. pro ženy nebo starší zahrádkáře. Nůžky se silným motorem a výkonem 550 W vynikají tichým chodem, nízkými vibracemi a průměrem střihu 16 mm. Délka střihací lišty, 46 cm, nůžky předurčuje k údržbě i větších ploch. Oboustranně broušené nože umožňují řezy ve více směrech, speciální povrchová úprava jim zajišťuje dlouhou životnost. Samozřejmostí jsou bezpečnostní spínače.

Elektrické otočné nůžky Fieldmann FZN 2505-E si poradí i se silnějšími dřevinami
Elektrické plotové nůžky Fieldmann FZN 2505-E disponují výkonem 600 W a větším rozestupem nožů, takže s nimi lze stříhat i silnější dřeviny, až do 20 mm. Nůžky jsou vybavené lištou délky 550 mm, lze s nimi tedy upravit najednou větší plochu do dokonalé roviny. Otočná rukojeť (4 pozice) a nastavitelný úhel střihu zajistí flexibilní a pohodlné zastřižení velkých svislých ploch živých plotů, hůře dostupných míst i tvarování okrasných keřů. Hmotnost modelu Fieldmann 2505-E je jen 2,6 kg. Nůžky jsou vybaveny systémem bezpečnostních spínačů.  

Redakce FFN

www.fieldmann.cz