Absenci boční stěny terasy vyřeší stejně snadno letošní novinka – sada pro realizaci boční pohledové strany. Inovativní řešení umožňující uchycení obkladových materiálů různých tlouštěk dodává, stejně jako terče ARKIMEDE, společnost HPI-CZ, jedna z vedoucích firem na našem trhu se stavebním příslušenstvím. 
Realizace terasy na terčích je rychlá metoda umožňující v budoucnu stejně jednoduché rozebrání nebo opravu. Systém terasových terčů ARKIMEDE od HPI-CZ připomíná stavebnici, což ocení hlavně méně zkušení montážníci. Novinka, ARKIMEDE Set pro boční ukončení, doplňuje systém terasových terčů o inovativní řešení boku terasy. Používá se v případě, že chceme realizovat boční stěnu vyvýšených podlah, resp. teras, z terčů ARKIMEDE. Sada odpovídá systému ARKIMEDE jednoduchostí, nápaditostí i špičkovým zpracováním. Zahrnuje polypropylenové hlavové nástavce na terče, spodní nástavce a stavitelné držáky, které umožňují uchycení různých tlouštěk obkladových materiálů – od 8 až do 38 mm. Set ARKIMEDE pro boční ukončení zahrnuje deset kusů hlavového nástavce, deset kusů spodního nástavce, třicet kusů stavitelných držáků. Novinku nabízí e-shop HPI-CZ, který je nově rozšířen nejen o terasové terče, ale také o stavební příslušenství pro omítky a zateplení.  

Facebook

O terasových terčích ARKIMEDE
Terasové terče ARKIMEDE jsou robustní polypropylenové podstavce, které konstrukci zahradní či střešní terasy ze samonosných dlaždic nebo terasových prken vyzvednou do potřebné výšky, takže ji neohrožuje vlhko a dobře větrá, navíc pod ní mohou vést nejrůznější rozvody. Terče ARKIMEDE výborně odolávají namáhání zatížením i nepříznivým vlivům venkovního prostředí, včetně prudkých změn teplot a UV záření. Přitom je konstrukce terasy z nich lehká, zbytečně nezatěžuje podklad a lze ji kdykoliv upravit nebo zcela rozebrat.

Redakce FFN

www.hpishop.cz
www.hpi.cz