Nový bezdrátový zastřihovač vlasů BaByliss E990E je vybaven břity z japonské oceli. Díky jejich ostrosti zajistí jednoduché a hladké stříhání i delších a silnějších vlasů. Pro jednoduché čištění jsou čepele odnímatelné a omyvatelné.

Facebook

Zastřihovač má 8 výměnných hlav a 5 možností nastavení délky střihu na břitu pomocí otočného kolečka, což je 45 různých délek střihu v kombinaci nástavců a délky střihu na břitu od 0,6 do 28 mm. Aktuální nastavení se zobrazuje na LCD displeji, stejně jako zbývající životnost baterie. Značka Babyliss v nejnovějším zastřihovači vsadila na lithium-iontové baterie využívané v nejmodernějších elektromobilech současnosti, a které se vyznačují výjimečnou životností i rychlostí nabíjení. Vydrží až 160 minut bezdrátového používání, jejich plné nabití netrvá déle než 3 hodiny a třicetiminutové nabíjení zajistí až 15 minut provozu zastřihovače.

BaByliss E990E má perfektní a osobitý design v černo-modrém ladění a padne skvěle do ruky. Součástí výbavy je i praktické ochranné pouzdro.

Redakce FFN