Jenže právě to poslední se po několika dnech změní z výhody v utrpení. Ergonomické sezení zkrátka potřebujete svému tělu zajistit i doma.

Facebook

Celá řada společností byla nucena prakticky ze dne na den přejít k fungování na dálku. Zatímco jejich IT oddělení se potýkají s dálkovými přístupy k serveru a management řeší nastavení nových procesů, samotní pracovníci ve svých domácích kancelářích čelí nečekané výzvě – jak si zařídit pracovní místo, tak, aby ani po několika hodinách netrpěla záda, krk a další namáhané části těla. Pokud se budete telekonferencí účastnit bez kalhot, nikdo si toho nevšimne, pokud však budete celé dlouhé dny sedět v rozvrzaném křesle, vaše záda vám to, co nevidět nepěkně spočítají. A dostavit se mohou i další nepříjemné důsledky – bolesti hlavy, podrážděnost, únava.

Problém je naštěstí snadno řešitelný. Dokonale ergonomickou kancelářskou židli přece můžete mít i doma – a můžete ji tam mít už zanedlouho.Rakouská společnost Wiesner-Hager, která zabývá navrhováním a výrobou kancelářského zařízení již více než 150 let, a kromě Rakouska působí také v Německu, Francii, Velké Británii, Holandsku a České republice nabízí prostřednictvím svého programu rychlého dodání svou nejoblíbenější kancelářskou židli paro_2. Ta má všechno, co od pracovní židle očekáváte – synchronní mechaniku s nastavením pružinové síly, výškově nastavitelný sedák i opěradlo, vybrat si můžete verzi s komfortním čalouněním, nebo vzdušnou síťovinou.

I v domácí kanceláři tak získáte výhodu plné opory zad, což se odrazí nejenom na vaší pohodě, ale i na výsledcích vaší práce.

Redakce FFN

https://www.wiesner-hager.com/cz/

Fotogalerie k článku