K naperlení vody používají výrobníky domácí perlivé vody SodaStream bombičky s plynovou náplní CO2, které si po vypotřebování může každý zákazník vyměnit na autorizovaných místech pouze za cenu náplně. Počet autorizovaných míst se od 1. dubna rozroste o prodejny drogerie TETA, jejíž historie sahá do počátku 90. let. Původně komorní studentský projekt se za čtvrt století proměnil v největší síť drogerií v Česku. Spolupráce tak pro SodaStream znamená nárůst autorizovaných míst na výměnu bombiček o 543 míst.

Facebook

Snažíme se možnost výměny plynové náplně přiblížit všem našim zákazníkům tak, aby pro ně byla snadno dostupná. Ze spolupráce se sítí drogerií TETA máme velkou radost, protože díky ní se nám počet autorizovaných výměnných míst navýší na víc než 3000. Jen pro představu, tím jsme se přiblížili, co do počtu poboček, k České poště. Dalo by se tedy říct, že jsme na každém rohu,“ dodává s úsměvem Michal Panis, manager značky SodaStream v ČR.

Bombička je součástí základní výbavy každého výrobníku značky SodaStream a náplň vydrží až na 80 litrů domácí perlivé vody podle intenzity naperlení. Pomocí ní se docílí vytoužené chuti a naperlení čerstvě natočené vody proudem řetízkujících bublinek v pohodlí domova.

Z bezpečnostních důvodů má každá bombička SodaStream přesně stanovenou životnost. Při plnění je evidováno její výrobní číslo a kontrolovány jsou všechny bezpečnostní mechanismy, tlakové ventily i celkový stav. Tím je zaručeno 100% bezpečí provozu a kvalita potravinářského plynu CO2. Michal Panis upozorňuje: „Originálně naplněnou bombičku, která je námi otestována a doporučena pro použití ve výrobnících SodaStream, poznáte podle loga společnosti na etiketě bombičky a nepoškozené modré pečeti s logem SodaStream, výrobní šarží a datem expirace. Všechny tyto prvky musí mít nádoba zároveň.

Redakce FFN