Vybíráte si také mezi směrem rotace, která zaručí ještě lepší efekt při úpravě účesu. Funkce studeného vzduchu se hodí pro finální fixaci účesu a ionizace se postará o to, aby vlasy byly hladké a lesklé. Zároveň, aby vlas při úpravě netrpěl, je model vybaven technologií EVEN AIR FLOW, která zajišťuje rovnoměrné rozprostření teplého vzduchu po celé délce kartáče.

Facebook

Do výbavy horkovzdušného kartáče patří 4 výměnné nástavce s keramickou povrchovou úpravou pro různé typy účesu. Pro hladký účes se nejlépe hodí nástavec pro žehlení Deep Black Ceramic, který je opatřen nastavovacím kolečkem pro volbu buď rychlého vyhlazení nebo vyhlazení s objemem od kořínků. Na kartáčování je určena rotační hlavice Deep Black s kančími štětinami o průměru 50 mm a pro finální úpravy a dokončení účesu je vhodný otočný hřeben o průměru 40 mm se štětinami z jemného nylonu. Účes s přirozeným tvarem pak nejlépe docílíte s kartáčem pro jemné rozčesání vlasů a styling.

Nový model má ergonomický design ve fialovém provedení a úzkou rukojeť pro snadnou manipulaci. Praktické využití usnadňuje přívodní kabel otočný o 360° zamezující kroucení a zamotávání a také šikovný cestovní a skladovací obal. Zadní filtr kartáče je vyjímatelný, lze ho tak lehce vyčistit.

Redakce FFN