Kategorie výrobníků SodaStream SPIRIT vyniká čistým minimalistickým designem s elegantními zaoblenými liniemi a maximálním uživatelským komfortem. Přípravu domácí naperlené vody zjednodušuje systém uchycení lahve Snap-Lock bez nutnosti šroubování, díky kterému zvládnou obsluhu i děti či starší lidé. Ovládání intenzity naperlení podle vlastní chuti je snadné pomocí praktického tlačítka umístěného na horní straně přístroje, jednoduše si tak sami určíte, zda chcete jemně perlivou, středně nebo velmi naperlenou vodu. Nyní je v nabídce ve dvou stylových rozšířených edicích.

Facebook

Sada Spirit Město & Trénink je připravena pro všechny vyznavače aktivního životního stylu, ať už míří do tělocvičny nebo do přírody.

Balení obsahuje výrobník Spirit v elegantním černém provedení včetně bombičky s potravinářským plynem, modrý sportovní ručník s logem SodaStream, lahev Fuse o objemu 1 l, která je vyrobena ze zdravotně nezávadného plastového materiálu bez BPA. Navíc sada obsahuje dvě lahve MOB na vodu s sebou o objemu 0,6 l. Tou první je společenská lahev v černém provedení s poutkem pro praktické nošení, druhou volnočasová lahev s modrým sportovním víčkem. Tyto lahve MOB na vodu s sebou jsou vyrobeny z Tritanu. Tento materiál má stejné vlastnosti, ale vydrží extrémní zátěž. Jsou odolné proti nárazu, poškrábání a zůstanou čistší a odolnější i po několika stovkách cyklů v myčce nádobí. Díky kompaktnímu tvaru a praktické velikosti se snadno vejdou do tašky či kabelky, a navíc nabízí mnohem estetičtější alternativu k jednorázovým PET lahvím. Zároveň také pomáhají šetřit životní prostředí před zátěží způsobenou hromaděním jednorázových plastů.

Limitovaná edice SodaStream Spirit Italian Spritz připomíná náladu letních dálek a atmosféru sluncem zalitých večerů. Abyste ji zažili, nemusíte čekat na prázdniny a dovolenou, můžete si ji vychutnat už teď a v pohodlí domova. A to s příchutí Italian Spritz, s kterou si připravíte nealkoholickou verzi oblíbeného nápoje Spritz Veneziano. Díky koncentrované citronové a pomerančové šťávě má typicky načervenalou barvu a snoubí se v něm lehká hořkost prolínající se s chutí citrusů. V kombinaci s čerstvě naperlenou vodou, případně s kapkou Prosecca, si tak během chvilky připravíte lahodný letní drink.

Sada vedle příchuti obsahuje výrobník Spirit White, bombičku s potravinářským CO2 plynem až na 80 l perlivé vody a dvě designové sklenice SodaStream na 330 ml s jemným vzorem z vlnek. Kromě toho jsou součástí balení dvě lahve Fuse o velikosti 1 l a dámská lahev do kabelky o objemu 0,5 l, přičemž dvě z nich zdobí tematický potisk ladící oranžovými tóny s italským střikem.

Redakce FFN