Dlouhodobě nejoblíbenější mechanický výrobník pro přípravu perlivé vody je SodaStream JET.

Facebook

Střídmá konstrukce s nezbytnými funkcemi a jednoduchou obsluhou je navíc posílená příznivou cenou. Darujte luxusní barevné provedení výrobníku Jet s uhlově tmavými metalickými tóny SodaStream JET temný kámen nebo v čistě bílém provedení či výrobník perlivé vody JET Black&White v líbivém kontrastu zářivě bílé a leskle černé barvy.

Oblíbené výrobníky SodaStream Spirit, které pomohou snadno a rychle s přípravou čerstvé perlivé vody, se nyní vyrábějí v pěti módních barvách. Výrobníky se těší oblibě díky jednoduchosti ovládání, elegantnímu tvaru i funkčností. I proto SodaStream Spirit získal hned dvě velká ocenění. Konkrétně Red Dot Award: Product Design 2017 a také obsadil první místo v testu výrobníků perlivé vody nezávislé spotřebitelské organizace dTest. Stačí si zvolit tu pravou barvu, aby dokonale ladila s vaší kuchyní. Vybírejte z variant – červená, bílá, černá, elegantní námořnická modrá a netradiční švestkově fialová.

Pokud si ale přípravu domácí perlivé vody toužíte zjednodušit edice SodaStream Crystal White je pro vás přímo ideální. U modelů z této řady vám totiž postačí jen vložit skleněnou lahev do pevné kovové nádoby tvořící spodní část výrobníku a stlačit ovládací tlačítko, a perlivá voda je na světě! Punc luxusu jí dodává kombinace sněhově bílé a kovu i skleněné nápojové lahve s elegantním vlnkovým motivem. Abyste měli vše jednotné, můžete si pořídit i originální sadu 4 skleněných pohárů o objemu 330 ml, sladěných s designem skleněné karafy.

Nový typ SodaStream lahve My Only Bottle na vodu s sebou o objemu 0,6 l je určen pro perlivou i neperlivou vodu. Její společenské provedení s nerezovým uzávěrem a elegantním poutkem v černé či růžové barvě předurčuje lahev ke každodennímu využití. Volnočasová lahev má praktické sportovní víčko v modrém provedení sladěné se dnem lahve, které zabraňuje nechtěnému vytékání vody. Dostatečně široké hrdlo umožňuje použít kousky ovoce, bylinek nebo zeleniny na ochucení vody a zároveň se pohodlně napít. Je vyrobena ze zdravotně nezávadného plastového materiálu bez BPA, je opakovatelně použitelná a omyvatelná v myčce na nádobí.

Redakce FFN