Zároveň rozšiřuje také nabídku ochranných rukavic. Univerzální model FZO 7010 je opatřen poutkem, díky kterému se rukavice snadno navlékají.

Facebook

Náčiní ze sady FZNR 1104 mokrá zemina nevadí
Sada zahradnického náčiní Fieldmann FZNR 1104 patří doslova k základnímu vybavení domácnosti. Pracovní část nástrojů je vyrobena z hliníku, který náčiní dodává pevnost a zároveň odolnost proti korozi. Nevadí mu tak ani práce s mokrou zeminou. Další velkou výhodou hliníkového provedení je lehkost, díky které je možné déle pracovat bez únavy. Rukojeť každého nástroje je opatřena měkčeným tvarovaným povrchem, takže se pevně a pohodlně drží v ruce, navíc nestudí. Zavěšení umožňuje otvor v rukojeti.
Sada Fieldmann FZNR 1104 obsahuje lopatku, kterou využijete jak při sázení rostlin, tak při jejich přesazování. Se zaostřenou pracovní částí lopatky lze navíc třeba půdu nakypřit. Zaoblení hran omezuje poškození kořenů přesazovaných rostlin. Vidlička se uplatní při přesazování rostlin i kultivaci půdy, ale také například při přenášení plevele. Hliníkové hroty zajišťují trvanlivost náčiní. Kultivátor připomínající tvarem klasický zahradnický drápek se hodí k provzdušnění a kypření půdy v truhlících, květináčích, ale i na záhonu. Vyrývač kořínků je praktickým pomocníkem při „vypichování“ plevele. Usnadňuje totiž odstraňování plevele z půdy, i s kořínky.

Rukavice Fieldmann FZO 7010 snadno navléknete
Na zahradě, ale také v dílně nebo na stavbě, lze použít nové ochranné rukavice Fieldmann FZO 7010. Tyto univerzální rukavice jsou vyrobeny z pokrokových materiálů: Spodní prstová a dlaňová část je vyrobena z kvalitní pevné syntetické kůže, svrchní část tvoří pružný neopren odolný proti oděru. Velkou výhodou je manžeta se suchým zipem, která brání sklouznutí rukavic a zajišťuje pevné uchycení na zápěstí. Snadné navlékání umožňuje poutko, díky kterému si lze i při práci rukavice povytáhnout či jinak upravit. Pevné ochranné pracovní rukavice FZO 7010 jsou určené mužům i ženám.

Redakce FFN

www.fieldmann.cz