Vysoušeč vlasů BaByliss Paris 6730E je tichý a pracovitý pomocník. Profesionální AC motor s příkonem 2400 W a dlouhou životností umožňuje tichý provoz a řada dalších voleb a nastavení dokáže upravit účes na každou příležitost. Jeho jednoznačnou předností je rychlé vysoušení díky vysokému výkonu. K efektivnímu vysoušení přispívá proud vzduchu o optimální konstantní teplotě. Rychlost a teplota jsou nastavitelné na 2 polohy, iontová technologie pak prostřednictvím neutralizace antistatické elektřiny posiluje účinnost vlasové péče bez oplachování. Vlasy jsou pak hladší, jemnější a lesklejší. Fén je také vybaven funkcí studeného vzduchu a funkcí Turbo, dále difusérem a 2 úzkými tvarovacími nástavci o velikosti 6 x 75 mm a 6 x 90 mm. Má kompaktní velikost a lehce uchopitelnou úzkou rukojeť.

Facebook

Model BaByliss Paris 6610DE se díky profesionálnímu AC motoru s dlouhou životností až 1000 hodin a příkonem 2100 W hodí pro časté používání. Je velice výkonný, rychlost vzduchu dosahuje totiž až 100 km/h. Zároveň je ale i šetrný – proud záporně nabitých iontů generovaných během sušení vlasy chrání a umožňuje jim, aby si udržely vlhkost potřebnou pro zdravý a lesklý vzhled. Teplotu a rychlost je možné nastavit na 6 stupňů a volba studeného vzduchu se hodí pro závěrečné zafixování účesu. Fén tak kombinuje všechny technologie, díky kterým lze při vysoušení dosáhnout optimálních výsledků. Do výbavy patří difuzér a úzký tvarovací nástavec o rozměru 6 x 75 mm. Fén je lehký, bez kabelu váží pouze 493 g, a má praktické závěsné ouško. 

Profesionální fén BaByliss Paris 5336PE se vyznačuje dlouhou životností a výdrží, za níž stojí profesionální motor. Díky němu se fén hodí pro časté a intenzivní používání. Uživatelský komfort zvyšuje nízká hmotnost fénu, spolu s kabelem váží totiž pouhých 580 g. Fén s příkonem 2100 W nabízí 3 stupně nastavení teploty a 2 stupně rychlosti včetně volby studeného vzduchu, který je nezbytný pro dokončení a zafixování účesu. Jemnou a ohleduplnou úpravu, po níž vlasy zůstanou hydratované a lesklé, zaručuje ionizace. K příslušenství modelu patří úzký tvarovací nástavec, vyjímatelný filtr a závěsné ouško. Fén má elegantní design v luxusním barevném provedení Rose gold.

Redakce FFN