Posílit v náročném období svou imunitu můžete i díky několika druhům zázvorových čajů od společnosti Teekane, s nimiž si užijete jeho nezaměnitelnou chuť v nejrůznějších důmyslných kombinacích.

Facebook

Pozitivní sílu vám zázvor dodá například v harmonickém spojení s povzbuzujícím zeleným čajem, a to buď s tóny citronu Teekane Green Tea Ginger & Lemon nebo s exotickým mangem v čaji Teekane Green Tea Ginger & Mango. Spolu s výhodami zázvoru tak získáte i další zdravé benefity, které nabízí zelený čaj. Ten obsahuje vysoké množství prospěšných flavonoidů, které chrání organismus před nebezpečnými volnými radikály. Ty se nám do těla dostávají vlivem civilizačních faktorů a kromě celkového stárnutí organismu i kornatění tepen způsobují bohužel i vznik rakoviny. Vědecké studie však potvrdily, že právě pravidelným pitím zeleného čaje se snižuje riziko vzniku určitých typů rakoviny i nebezpečných srdečních chorob.

Kdo nepatří mezi fanoušky zeleného čaje, může sáhnout po čaji Teekane Ginger & Lemon, kterému vládne pouze výrazný citron a pikantní zázvor, nebo ochutnat jedinečné spojení kořeněného zázvoru a zlatavé kurkumy v čaji Teekane Ginger & Curcuma. Orientální kurkuma oslňuje nejen svou zlatavou barvou, ale i účinky, které má na lidské tělo. Kurkuma, stejně jako zázvor, patří k mistrům v boji proti zánětům, posiluje obranyschopnost proti virům a bakteriím a díky antioxidantům podporuje i správnou činnost mozku. Tento zlatý východní elixír chutná obzvlášť skvěle s medem a s citronem.

Redakce FFN

www.teekanne.cz