Výsuvný polohovatelný držák Stell SLIM na TV SHO 7620
S televizním držákem ušetříte spoustu místa a televizor s držákem, který je vybaven dekorativními kryty, zajistí elegantní vzhled vašeho interiéru. Díky výsuvnému polohovatelnému držáku na TV Stell SHO 7620 si snadno nastavíte obrazovku televizoru tak, abyste mohli třeba vařit a u toho sledovat oblíbený seriál. Držák Stell SHO 7620 má nosnost až 40 kilogramů a je vhodný pro televizory s úhlopříčkou 40–70″. Důležitým faktorem, na který je nutné při výběru držáku na televizor zaměřit, je rozteč otvorů pro uchycení TV, tzv. VESA standard. Konkrétně u držáku Stell SHO 7620 je rozpětí VESA od 195x100 mm do 603x400 mm.

Facebook

Plynový držák monitoru Stell SOS 1710
Designový plynový stolní držák na monitor Stell SOS 1710 může být skvělým doplňkem do domácnosti, ale i do kanceláře. Prakticky bude sloužit nejen vám i vašemu tělu. Plynový píst umožňuje nastavit plynulý odpor a tím dosáhnout snadné manipulovatelnosti v jakékoliv poloze. Držák je možné libovolně natočit, naklonit a přizpůsobit tak vašim potřebám. S držákem Stell si nastavíte váš monitor do ideální polohy. Zajistíte si tak pohodlí při práci na počítači, a především předejdete bolesti zad. Držák se vyznačuje kvalitními materiály, precizním dílenským zpracováním a snadnou montáží. Model SOS 1710 je určen pro monitory s VESA 75x75 mm a 100x100 mm a úhlopříčkou 13" až 32". Snadno ho uchytíte na hranu stolu i do otvoru pracovní desky. Nosnost má 7 kg.

Plynový držák monitoru Stell SOS 2010
Model držáku na monitor Stell SOS 2010 je určen pro jedno zařízení o hmotnosti do 9 kg s VESA standardem 75x75 mm a 100x100 mm. Držák umožňuje náklon i otočení v rozmezí +90° až -90° v několika kloubech. Tento model navíc disponuje porty USB 3.0 a audio, dále výstupem pro nabíjení, sluchátka a mikrofon. To vše je umístěno v základně držáku, který se dá nainstalovat na hranu stolu nebo do otvoru pracovní desky. Konstrukce držáku je vyrobena z hliníku a je doplněna o praktický plastový kabelový management. Plynový píst umožňuje nastavit plynulý odpor a tím dosáhnout snadné manipulovatelnosti v jakékoliv poloze. Zároveň poskytuje dlouhodobou životnost držáku.

Redakce FFN
www.stell.cz