Tato různorodá kolekce nabízí požitek pro všechny smysly – wellness pomůcky, hebké polštářky z pravého hedvábí i elegantní doplňky s mramorovými a zlatými detaily.
Kolekci Domácí wellness snů najdete v síti obchodů Tchibo a Tchibo koutcích v obchodních řetězcích od 16. prosince, v e-shopu tchibo.cz již od 10. prosince 2019. Tady je výběr z nabídky.

Facebook

Splétaný magnetický náramek
Krása a zdraví. Kuličky jsou z pozlacené mosazi, pásek je polyester. Náramek se zapíná na neodymový magnet a jeho délku lze nastavit od 5 do 7,5 cm.

Magnetické vložky do bot
Relaxace i při zátěži. Vložky mají 10 kvalitních neodymových magnetů. Vložky libovolně upravíte podle velikosti boty.

Šíjový polštářek s vibrační masáží
Polštářek z viskoelastické pěny. Polštářek poskytne vibrační relaxační masáž ve dvou stupních volitelné intenzity. Mikrofleecový potah lze sundat a prát. Rozměry polštářku jsou 28 x 9,5 x 26,5 cm.

Vibrační masážní polštářek
Nechá únavu odplout. Vibrace se spouští stisknutím. Součástí balení jsou baterie. Rozměry polštářku jsou 29 x 23 x 7 cm.

Měkoučké ponožky s hřejivými polštářky
Příjemně a teplo. Hřejivé polštářky lze aktivovat až 1000x. Ponožky jsou v jedné velikosti.

Štětec s třpytivým pudrem
Bronzově zlatý efekt pro vaši krásu. Pudr je integrovaný ve štětci a přímo se nanáší na pleť. Po vyprázdnění lze pudr opět doplnit.

Elektrický silikonový čisticí kartáček na obličej
Kartáček je vhodný na všechny typy pleti. Má pět stupňů intenzity, proto póry snadno vyčistí. Jeho rozměry jsou 8,5 x 2,5 x 8 cm.

Reakce FFN

www.tchibo.cz