Nový model zastřihovače byl vyvinut tak, aby vyhovoval i náročnému profesionálnímu a intenzivnímu používání. Je proto vybaven robustními čepelemi z nerezové oceli o délce čtyřicet pět milimetrů, které mají speciální elektrochemické ošetření zaručující vynikající a dlouhotrvající ostrost. Čepele jsou pro snadnou údržbu odnímatelné a omyvatelné vodou.

Facebook

Do výbavy patří 8 nástavců s různou velikostí a otočný ovladač s pěti polohami umožňuje jemné odstupňování délky střihu. Kombinace těchto dvou voleb tak poskytuje dohromady 40 různých nastavení, díky čemuž se hodí pro širokou škálu účesů.

Zastřihovač je ergonomicky tvarovaný a pro snadné ovládání je zdrsněný v oblasti otočného prstence. Má intuitivní ovládání, které usnadňuje také LED displej indikující stav nabití baterie, použití zámku a vybranou polohu ovladače pro nastavení výšky střihu. Uživatelský komfort zvyšuje možnost kabelového i bezkabelového použití strojku, a to až na devadesát minut a rychlonabíjení, za dvě hodiny je strojek nabitý.

Bezpečnost strojku zaručuje vypínač a zámek pro zajištění a uvolnění. Balení navíc obsahuje elegantní skladovací kufřík, čistící kartáček a silikonový lubrikační olej.

Redakce FFN