Novinky zahrnují limitované kolekce dámských zateplených sportovních legín, nové volnočasové a sportovní mikiny a čepice v tradičně originálním barevném provedení s ručně kreslenými designy české designérky Petruccyi. Produkty značky Pura Vida šijí výhradně české švadlenky.

Facebook

Novinkám vévodí originálně potištěné dámské zateplené sportovní legíny, které jsou vyrobené v limitovaných edicích DIAMONDS, ANTIDEPKY, LAMA, FIKA, RED LOVE, ABSTRACT, MODROTISK a FLOW ve velkém rozpětí velikostí od XS až po 3XL. Autorkou veškerých designů je Petruccya. Nejbarevnější legíny na českém trhu jsou vyrobeny z vysoce kvalitního, rychleschnoucího a funkčního materiálu roubaix, který je vhodný na kvalitní zimní elastické oblečení. Obsahuje vlákna lycra. Má vysokou schopnost udržet stálou teplotu těla. Na své rubové straně má vysoký vnitřní vlas, který dodává velice příjemný pocit. Na tomto materiálu je použita speciální antibakteriální úprava, které zabraňuje tvoření bakterií a mikroorganismů.

„Materiál je plně funkční a je otestován na zimní sporty. V legínách můžete běhat, jezdit na kole, nebo na běžkách. Materiál odvádí pot a je určený hlavně na sport. Poslouží ale perfektně i jako módní doplněk,“ popisuje Petra Bartoňková vystupující pod pseudonymem Petruccya a dodává: „Jakmile klesne teplota pod - 2°C, chodím v nich běhat. Jsou také skvělou podkladovou vrstvou pod snowboardové kalhoty. Co obzvláště při zimních sportech oceníte je jejich vysoký speciálně navrhnutý pas, díky kterému vám legíny nesjíždějí.“

Další novinkou v podzimní kolekci Pura Vida jsou nové originální dámské volnočasové a sportovní mikiny. Ideální sportovní a barevný doplněk k Pura Vida legínám na sport i do města. Mikiny jsou opět vyrobeny z kvalitního materiálu a doplněny originálním potiskem, který navrhla a nakreslila Petruccya. Mezi novinkami je dámská krátká mikina v růžové barvě z kolekce VIVA LA VIDA s potiskem VIVA la VIDA na zádech, která šíří myšlenku, že je důležité žít a nepřežívat. Hodí se na jógu, do města, k sukni i ke kalhotám. Dál mezi novinkami najdete dámskou mikinu z kolekce Pura Vida, která má na kapse vyšité heslo ŽIJ Pura Vida. Mikina byla navržena tak, aby se hodila na vrstvení, zároveň si ji lehce oblečete pod křiváka, nebo bundu.
Zaujmout vás může také originální dámská mikina v červené, zelené, šedé, modré nebo černé barvě z kolekce JSI JEDINEČNÁ, která je doplněna originální nášivkou. Krásně se kombinuje, je dlouhá, takže vám nebude táhnout na záda a je JEDINEČNÁ. Mezi další novinky patří také dámská volnočasová khaki mikina ZAMILOVANÉ LIŠKY a mikina SRDCE v zelené nebo šedé barvě, které byly navrženy pro všechny nadšené (nejen) jogínky. Zachumlejte se do mikiny s liškami nebo srdcem hned po ránu, než vyrazíte do práce, na jógu, nebo do fitka. Všechny mikiny fungují jako doplněk k legínám, nebo jen tak do města. Posledním novým modelem je mikina z kolekce LÁSKA, která prozáří šatník svou srdcařskou výšivkou kolem krku.

Novinky v podzimní kolekci Pura Vida doplňují také originální čepice Amor šedá, Srdce černá a Pura Vida růžová, které jsou opět vyrobeny v limitované kolekci z kvalitního materiálu a doplněny originální výšivkou, kterou navrhla a nakreslila Petruccya.

 

Redakce FFN