Facebook

 

VP4170 tyčový akumulátorový vysavač UV 3v1 REAL FORCE

Speciální hubice s unikátní technologií UV záření je to, co z téhle novinky dělá skutečný úklidový zázrak. Díky ní lze totiž vysavač využít i jako účinný čistič matrací a čalouněného nábytku. Domácnost snadno zbaví všech alergenů, bakterií, roztočů a dalších nebezpečných mikroorganismů. Samozřejmě bez použití jakékoli chemie, takže je vhodný i pro alergiky. Vyčistit dokáže matrace, čalounění (a to i v autě), ložní prádlo, koberce, ale i tvrdé podlahy.

Nový VP4170 ale hravě zastane i práci klasického nebo ručního vysavače. Má motorizovaný turbokartáč, který jistě ocení rodiny s domácími mazlíčky a malými dětmi. Pro ruční vysávání disponuje odnímatelnou jednotkou, takže drobky na stole, lince nebo v klávesnici budou navždy minulostí. Díky velkokapacitní kvalitní Li-Ion baterii si s ním užijete až 50 minut komfortního vysávání bez kabelu. Vysavač navíc disponuje 2 režimy provozu: ECO provoz pro běžné vysávání a TURBO provoz s maximálním výkonem pro opravdu dokonalý úklid. Prachová nádoba má objem 0,5 litru, vysavač je osazen třemi LED světly a k jeho opětovnému dobití slouží nabíjecí stanice s úložným prostorem.

 

VP6010  tyčový a ruční akumulátorový vysavač 2v1 REAL FORCE

Novinka amerického typu má úplně jinou konstrukci, než na jakou jsme zvyklí. Motor, dobíjecí baterie, ale i prachová nádobka jsou umístěny přímo na tyči pod rukojetí, což umožňuje pohodlnou a snadnou ovladatelnost přístroje. Vysavač se tak zbavil elektrického kabelu, lze ho proto snadno a rychle využít i jako ruční. Doslova vysaje vše od podlahy po strop, a to nejen díky bohatému příslušenství, ale také díky vysokému sacímu výkonu. K jeho přednostem patří i nově používaný digitální bezkartáčový BLDC motor, který je tišší, spolehlivější, úspornější a má delší životnost.

Pro bezchybné vysávání koberců je vysavač vybaven motorizovaným turbokartáčem s vlastním pohonem, takže dokonale uklidí v kratším čase. Vlastní pohon má ale také malý PET turbokartáč, který určitě ocení majitelé chlupatého domácího mazlíčka. VP6010 nabízí 4 stupně sacího výkonu, prachovou nádobku o objemu 0,4 litru, kvalitní HEPA filtr 13 a LED osvětlení umístěné přímo na sací hubici. Na jedno nabití vydrží pracovat až 30 minut, a když dojde „šťáva“, stačí Li-Ion baterii jednoduše vyndat a zapojit do zásuvky nebo celý vysavač umístit do nabíjecí stanice.

 

VP5230 4A cyklónový vysavač REAL FORCE

Extrémně vysoká sací síla a nízká spotřeba energie. To jsou hlavní trumfy nového bezsáčkového vysavače VP5203 4A. Disponuje motorem o příkonu 700 W, který zaručuje dostatečný výkon pro perfektní úklid celé domácnosti. Všechny nečistoty sbírá do nádobky o objemu 3 litry, má omyvatelný HEPA filtr a díky odstředivé síle cyklónu během úklidu nedochází, k radosti všech alergiků, k víření prachu.

Poradí si se všemi povrchy v domácnosti i mimo ni. Speciálně tvarovaná AAAA podlahová hubice dosahuje ve spojení s revoluční konstrukcí motoru maximálního výkonu při úklidu koberců i tvrdých podlah. Velký turbokartáč je ideální pro všechny typy koberců, a to díky tomu, že kartáčuje a vysává zároveň a vlasy nebo jakékoli chlupy tak nemají šanci uniknout. Srst domácích mazlíčků ostatně neunikne ani speciálnímu menšímu kartáči na zvířecí chlupy. Vysavač má i parketovou hubici pro úklid vinylových podlah, parket, plovoucích podlah a linolea a štěrbinovou hubici s prachovým kartáčkem. Majitelé aut pak ocení štěrbinovou hubici CAR, která má neuvěřitelných 60 cm a dostane se tak opravdu kamkoli.

Redakce FFN

www.my-concept.cz