Sportovní bundy, legíny a další skvělé pomůcky vás dokonale zviditelní a budou ideálními průvodci vaším aktivním životem, ať už při běhání, procházkách, či cyklistice. Kolekci Vše pro podzimní aktivitu najdete v síti obchodů Tchibo a Tchibo koutcích v obchodních řetězcích od 14. října, v e-shopu tchibo.cz již od 8. října 2019.

Facebook


Výběr je velmi bohatý
Větruvzdorná běžecká bunda s
 impregnací ecorepel®. Bunda má elastické, prodyšné vsadky, vnitřní podšívku ze síťoviny a náprsní kapsu na zip s otvorem pro kabel od sluchátek. V nabídce je v tmavě šedé barvě s potiskem a v červené barvě.

Sportovní legíny s úpravou DryActive Plus. Mají široký elastický pas se šňůrkou na zavazování na vnitřní straně. V nabídce jsou v tmavě šedé barvě s potiskem a v černé.

Světýlka s LED a magnetem, připevníte kam je potřeba. Mají tři stupně svícení a jsou voděodolná.

Prošívaná termovesta s úpravou DryActive Plus a impregnací ecorepel®. Vesta má měkce zdrsněnou vnitřní stranu, vatování na přední a zadní straně a zip s ochranou brady.

Nepromokavou tašku na kolo připevníte bez montáže. Objem tašky je 20 l, nosnost maximálně 8 kg. Lze ji umístit vlevo i vpravo a díky uchu snadno přenášet. Její rozměry jsou 46 x 58 x 14 cm.

Funkční termokalhoty pánské s úpravou DryActive Plus. Kalhoty mají měkce zdrsněnou vnitřní stranu.

Redakce FFN