Becherovka je tak první bylinný likér, který přináší na trh nefiltrovanou variantu.

Facebook

Likér v barvě zlata
Nefiltrovaná Becherovka je prémiový bylinný likér a jedinečný výrobek bez chemických konzervačních látek, barviv, či jiných umělých látek a emulgátorů. „Náš interní průzkum ukázal, že uvedení Nefiltrované Becherovky na trh je krok správným směrem – lidem chutná stejně nebo dokonce více, než Becherovka Original,“ komentuje ohlasy na novinku Jakub Loos, brand manager Becherovky. Nefiltrovaná Becherovka je vyrobena z čisté karlovarské vody, vysoce kvalitního lihu a tajné směsi bylin a koření. Má přirozenou a bohatou chuť, díky které je perfektní jak samotná, tak jako součást míchaného drinku. Obsah alkoholu je 38 %. 

Dozrál čas na nefiltr
Jak se liší Nefiltrovaná Becherovka od Becherovky Original? Především barvou a chutí – Nefiltrovaná Becherovka má zastřenou slámově žlutou barvu připomínající patinované zlato, má intenzivní bylinnou chuť a aroma, ale zároveň je pocitově velmi jemná.
Jemnější chuť je dána absencí filtrování a při výrobě je třeba více péče a času, aby se při míchání dosáhlo subtilní vyvážené chuti. Vyrábí se v malých várkách, což zaručuje nejvyšší kontrolu výroby i kvalitu. 

Nová tmavší lahev
Ikonický tvar lahve Becherovky v barvě jantarového skla poskytuje lepší ochranu před UV zářením a udržuje produkt čerstvý po dlouhou dobu. „Obal přináší silné spojení s autentickým, prémiovým a přírodním produktem,“ dodává k Nefiltrované Becherovce Jakub Loos.

O Nefiltrované Becherovce

Vzhled a barva

Nefiltrovaná Becherovka má zastřenou slámově žlutou barvu připomínající patinované zlato.

Vůně

Svůdné aroma exotického koření, hřebíčku, skořice a pomerančové kůry.

Chuť

Zjemněná chuť bylinné směsi se sladkým nádechem tvoří perfektní a povzbuzující aperitiv.

Finish (chuťový závěr)

Příjemný a dobře vyvážený hořkosladký závěr. 

Objem lahve je 0,5 l

Redakce FFN