Odstraní veškerý prach
Stále ve více domácnostech převládají tvrdé podlahy. Klasické kombinované hubice však pro takovýto typ povrchu nejsou vždy vhodné a mnohdy na dokonalý úklid či drobné nehody zkrátka nestačí. Jedinečná hubice PowerPro Roller na tvrdé podlahy poskytuje vynikající výsledky vysávání od jemného prachu až po větší nečistoty. Oba modely (EER85SSM i EER87MBM) navíc disponují lešticím rotačním kartáčem, se kterým se bude každá podlaha čistotou doslova blýskat.
Model Electrolux EER87MBM je navíc dodáván s teleskopicky nastavitelnou štěrbinovou hubicí s kartáčem. S vysavačem Ergorapido zvládnete dokonalý úklid i těžko přístupných míst pod nábytkem. Bezproblémový pohyb po místnosti je podpořen 180° ovládáním Easy SteerTM i překvapivou hmotností nižší než 2,5 kg.

Facebook

Silný sací výkon
Optimalizovaný design s odsáváním umístěným blíže k podlaze poskytuje v porovnání s jeho předchůdcem – vysavačem Ergorapido, model ZB3013 – až 6x lepší odstranění prachu z různých mezer a štěrbin. Umožnuje tak snadné čištění okrajů nábytku i rohů místnosti. 

Výkonný filtr
Vysoce výkonný filtr zachytí 99,99 % mikročástic prachu o velikosti 1–3 mikrony. Výrazně tak přispívá k hygieně a čistotě vzduchu v domácnosti. Výkonná lithiová baterie TurboPowerTM HD nabízí silný sací výkon a delší dobu provozu. Při běžném výkonu lze vysávat až 45 minut bez nutnosti nabíjení, což vystačí na plochu o rozloze 135 m2.

Redakce FFN
www.electrolux.cz