Nové lahve SodaStream JET a SodaStream FUSE s elegantním tvarem od světového designera Yves Béhara se hodí pro perlivou vodu připravenou ve výrobnících SodaStream. Balení obsahuje dvě lahve o objemu 1 litru, jedna s motivy rozkvétajících vlčích máků a druhá s kvetoucími žlutými narciskami. Jsou vyrobené z plastu bez BPA a opatřené hermetickým bílým víčkem, díky němuž nápoj vydrží dlouhodobě nasycený. Pro zvýšení stability mají plastové bílé dno. Hrdlo lahví je dostatečně široké, aby umožnilo snadné vložení kousků ovoce, zeleniny či bylinek pro dochucení nápoje.

Facebook

Díky opakovaně plnitelným lahvím můžete mít váš oblíbený nápoj v podobě čerstvé perlivé vody vždy u sebe, doma, v kanceláři, na cestách nebo při sportu a dodržovat správný pitný režim. Rozlučte se s nevzhlednými PET lahvemi a s jejich nekonečným hromaděním, šetřete přírodu, svá záda a v neposlední řadě i náklady domácnosti.

Lahve SodaStream JET jsou určeny pro modely výrobníku perlivé vody SodaStream Play, Source, Genesis, Fizz, Dynamo, Pure, Spirit, Revolution, Power a také JET.

Lahve FUSE lze využít s modely výrobníku perlivé vody SodaStream Source, Play, Spirit a Power.

Redakce FFN

Fotogalerie k článku