Vajíčka jsou odpradávna symbolem života, slunce a jara a o Velikonocích rozhodně nesmějí u vás doma chybět. Co takhle zpestřit si letošní pomlázku a přidat ke kraslicím do košíčku i čokoládová vajíčka a figurky Kinder Surprise? Tentokrát na vás čekají v mnoha veselých variantách – jako je velikonoční zajíček pro kluky i holky, čokoládové kuřátko, či praktický kalíšek na vajíčka ve tvaru slepičky. S jarní edicí navíc přichází i obří Kinder Surprise Maxi,
ve kterém se ukrývají obří dinosauři anebo panenky Winx.

Facebook

Nepostradatelnou součástí Velikonoc jsou i roztomilí zajíčci a milé ovečky. Plyšovou ovečku najdete spolu s Kinder Maxi, Kinder Bueno, Kinder Country a Kinder Schoko-Bons ve velikonoční edici Kinder Maxi mix. Své oblíbené pochoutky v jarním stylu objevíte i v balení Kinder Mini mix.  O zábavu se postará Kinder Mix s veselou čelenkou s oušky velikonočního zajíčka pro kluky i holky. Pro nadšené pěstitele jarních kytiček je zase k figurce čokoládového zajíčka přiložená zahradní konvička. Uvidíte, že žádný koledník neodolá!

Ferrero kromě pestré edice čokolád Kinder nachystalo i elegantní zlatou figurku zajíčka Ferrero Rocher vyrobenou z mléčné čokolády s drcenými lískovými oříšky. Velikonoční nádech mohou dostat i vaše společné snídaně s lískooříškovou pomazánkou Nutella ve speciální sváteční 1 kg sklenici s motivem velikonočních vajíček.

Užijte si Velikonoce a rozdávejte radost všem okolo. S edicí od Ferrero to jde samo.

Redakce FFN