Milka Egg´n´Spoon Oreo 
Víte co znamená dokonalé velikonoční překvapení pro celou rodinu? Jsou to čtyři vajíčka z jemné mléčné čokolády Milka s mléčnou náplní a křupavými kousky oblíbených sušenek Oreo. A jak jinak zabalit takovou dobrotu, než do praktického kartonu pro velikonoční vajíčka.  Pro nedočkavce, kteří si ji chtějí vychutnat hned, je přibalena praktická lžička.
Ačkoliv postava zajíčka patří k nejmladším symbolům velikonočních svátků, je dnes oblíbeným atributem, rozšířeným po celém světě. Fenomén velikonočního ušáka se rozšířil po světě až v 19. století díky Legendě o zajíci, který v polích snášel barevná vajíčka. Ihned na to začaly reagovat pekárny, které krom tradičních mazanců a beránků začaly nabízet chlebové zajíce, do jejichž středu se zasazovalo malované vajíčko. Na konci 19. století už zajíc patřil do běžné cukrářské produkce, objevovali se zajíčci marcipánoví, čokoládoví, ze sladkého těsta nebo v podobě dortů.

Facebook

Milka Bunny Alpine Milk
Pro milovníky velikonoční klasiky má Milka připraveného veselého ušáka z lahodně jemné mléčné čokolády Milka. Tradiční velikonoční symbol v podobě duté figurky zajíčka v typicky fialovém obalu potěší malé i velké – tak si nezapomeňte udělat zásobu, ať zbyde i na koledníky.

Redakce FFN