Zastřihovače vousů / vlasů BaByliss Paris E970E a E971E vám pomůžou z pohodlí domova snadno vykouzlit správně zastřižený a upravený vous. Oceníte jejich kvalitní provedení, dlouhou výdrž baterie i variabilitu.

Facebook

Oba modely jsou vybaveny profesionální samolubrikační čepelí na vousy a vlasy, u modelu E970E z nerezové oceli, u modelu E971E z titanu.

Zastřihovače mají nastavitelnou délku střihu pomocí snadného otočení kolečka, takže není nutné při každé změně měnit nástavce, nastavení délky střihu je možné na 25 různých poloh. Pro snadnou údržbu jsou omyvatelné a balení obsahuje také šikovný čistící kartáček. Výhodou, obzvláště na cestách, je možnost používání bez kabelu, nabití vydrží až na 60 minut.

Zastřihovač E971E má jako součást balení ještě 2 nástavce – na vlasy a na vousy s užšími vodícími zuby pro jednodušší střih, a praktickou cestovní taštičku.

O značce BaByliss Paris
Francouzská značka BaByliss Paris patří mezi špičky evropského trhu v kategorii rovnání vlasů. Vznikla v 60. letech minulého století vynálezem francouzského kadeřníka pana Leliévreho, který vyvinul absolutní novinku té doby – elektrickou kulmu na vlasy. Značka Babyliss Paris jako součást koncernu Conair se stala jedničkou na celosvětovém trhu v kategorii péče o vlasy a také s velkým náskokem nejprodávanější značkou v Evropě v kategorii rovnání vlasů. Každý čtvrtý narovnávač vlasů prodaný v Evropě nese značku BaByliss (údaje GfK poslední známá perioda 2007).

BaByliss Paris vyvíjí produkty profesionální úrovně, které lze použít i neprofesionálním spotřebitelům. Značkové výrobky BaByliss Paris využívají kadeřnické salony v Praze, Paříži, Londýně, Stockholmu, Moskvě, Římě, Dubaji nebo v JAR. Díky takto ověřené kvalitě jsou výrobky BaByliss prodávány s 3. letou zárukou. BaByliss nabízí produkty pro ženy i muže – vysoušeče vlasů, žehličky na vlasy i kulmy, zastřihovače vousů i vlasů, i intimních chloupků.

Díky profesionály ověřené kvalitě poskytuje BaByliss Paris na řadu produktů spotřebitelskou záruku prodlouženou na plné 3 roky. Technické parametry produktů jsou na špičkové úrovni, a to jak výkoností motorků, tak i přesností čepelek, které jsou broušené elektrochemickou cestou.

Jsme velmi rádi, že i zákazníci v České republice budou moci být krásnější s BaByliss Paris a BaByliss Paris MEN.

Redakce FFN