„Trendy se zpomalují, protože se ženy zaměřují především na svůj životní styl a osobitý vzhled. Elegantní šatník s klasickými kousky však bude tvořit základ i toto jaro. Klíčová je jednoduchost a kvalita se zaměřením na design, který má dlouhodobou hodnotu. Značka Lindex vám tak pomůže vybudovat dlouhotrvající šatník,“ uvádí Pia Ekholm, manažerka pro návrh a nákup ve společnosti Lindex. 

Facebook

Základem jarní kolekce jsou materiály prémiové kvality, jako například len a tencel. Pro tuto sezónu jsou důležité také sladěné sety, ať už jde o kombinaci měkkého blejzru a kalhot, halenky a sukně nebo šatů a kalhot. Tyto kousky nabízejí nekonečné množství kombinací.  

V této sezóně posiluje trend jedné barvy nebo potisku opakujícího se na všech částech outfitu, což přináší nový všestranný způsob oblékání. Odvážný styling získává nositelnější podobu a nadále se uplatňuje i trend vrstvení šatů přes punčochy nebo kalhoty či dlouhého trenčkotu přes košili a džíny. Klíčová je barva v podobě odvážných kombinací šeříkové, tmavě tyrkysové a žluté v protikladu k různým tělovým tónům.  

Redakce FFN

www. lindex.com