Prémiová značka Sage vám nabízí elektrický kontaktní gril 800GR, který se díky konstrukci během vteřiny dokáže proměnit v barbecue gril a má velkou grilovací plochu pro souběžnou přípravu několik porcí masa včetně přílohy. Připravit na něm můžete širokou škálu pokrmů – od masa, ryb a zeleniny až třeba po palačinky, toasty nebo sázená vejce.

Facebook

Gril umožňuje zvolit teplotu v rozmezí od 180-220 °C a má nastavitelnou výšku horní žebrované desky i sklon spodní ploché desky, což umožňuje odvádění přebytečného tuku do odkapávací misky. Minimální potřebu používání olejů vyžaduje i nepřilnavý povrch grilovací plochy Quantanium. Takovou úpravu ocení zejména milovníci zdravé stravy.

Tím ale vaše kulinářské hody končit nemusí – jako dárek obdržíte v akční sadě i udící pistoli The Smoking GUN BSM600. Dokáže dát pokrmům i nápojům výjimečný nádech díky kouři z voňavých štěpek ovocného dřeva, který krátkou hadicí nasměrujete tam, kam potřebujete. Například do plastového sáčku s marinovaným masem či dipem, pod poklici hrnce nebo skleněný poklop. Udící pistoli je ale možné využít i pro úpravu již hotových pochoutek - např. zmrzlina nebo ledový koktejl.

Součástí balení jsou dva druhy dřevěných třísek. Jabloňové štěpky s mírně nasládlou vůní se hodí pro jemná masa, koktejly nebo poháry. Třísky z bílého ořechu se zase vyznačují silnou a zemitou vůní, která se ideálně hodí na zauzení hovězího nebo vepřového masa či zeleniny.

Redakce FFN

www.sage.cz

 

Fotogalerie k článku