Kolekci Pro chvíle pohody najdete v síti obchodů Tchibo a prodejních místech Tchibo v obchodních řetězcích od 17. Prosince.

Facebook

Masážní přístroj na nohy
Dokonalá relaxace. Přístroj má dva masážní programy a funkci zahřívání. Vnitřní podšívka je odnímatelná a lze ji prát. Rozměry přístroje jsou 42 x 22 x 36 cm a jeho výkon je 30 W.

Vibrační minipřístroj
Přístroj má čtyři ergonomicky tvarované masážní hlavy, které pohání baterie. Rozměry přístroje jsou 9,5 x 7,5 x 9 cm.

Aroma difuzér
Difuzér s barevným přechodem pěti barev. Rozprašuje vonné oleje rozpustné ve vodě. Je nehlučný a šetrný. Je opatřený funkcí časovače. Jeho rozměry jsou 19 x 17 x 15,5 cm a objem 300 ml.

Akustická pomůcka na usínání
Příjemné usínání a sny. Pomůcka má pět uklidňujících zvuků jako je například déšť, ukolébavka nebo šplouchání moře. Rovněž má slot pro micro SD pro přehrávání vlastní hudby. K usínání poskytne i noční světlo. Součástí produktu je akumulátor s výkonem 2 000 mAh, USB kabel a síťový adaptér. Rozměry akustické pomůcky jsou 11 x 5 x 11 cm.

Maska na spaní se sluchátky
Maska s Bluetooth® je z měkkého materiálu, a proto je příjemná. Po straně má prvky k ovládání sluchátek a integrovaný akumulátor, jehož provozní doba je až šest hodin. Součástí produktu je USB kabel a úložná taštička.  

XL polštář pro spaní na boku
Extra dlouhá středová plocha polštáře umožňuje správné polohování spodní části páteře, břicha a nohou. Může fungovat jako prevence svalového napětí nebo opora pro těhotné. Rovněž poslouží pro příjemné lenošení. Polštář je velký 117 x 65 cm, jeho potah lze sundat a prát.

Samonahřívací pás
Blahodárná relaxace pro bedra. Elasticky pás si lehce připnete suchým zipem. Po otevření vzduchotěsného balení hřejivých vložek reagují jejich přírodní látky s kyslíkem a během několika minut začnou vytvářet teplo. Hřejivý účinek vydrží až 12 hodin. Hřejivé vložky umístíte do pásu a díky jejich malé hmotnosti se můžete libovolně pohybovat. Balení obsahuje šest hřejivých vložek k opakovanému použití.

Deka s rukávy
Hebce měkká a hřejivá. Spolehlivě zahřívá ruce, i když je potřebujete k nějaké činnosti. Rozměry deky jsou 140 x 200 cm.  

Polštářek s kapsou
Kapsa na pyžamo nebo měkké poklady. Polštářek je z měkkého plyše a je velký 32 x 26 cm. Přes celou zadní část je kapsa, kam děti mohou ukládat například pyžamo.

Zahřívací polštářky
Plyšáčci k umačkání. Polštářky spolehlivě prohřejí ruce a navíc jsou příjemné na dotek. Velikost každého polštářku je 8 x 12 x 1,5 cm.

Redakce FFN