Možností je mnoho, stejně jako druhů kávy – rostliny a jejích plodů. Každý si vybere v dnešní nabídce tu svou a díky SENCORu už si pro tu výtečnou nemusíte chodit do kavárny, ale můžete si ji připravit doma sami.

Facebook

Všechny stroje jsou automatickými přístroji s úžasnou šířkou jen 180 mm. Výrobník je vždy designově řešený, pohledný a výkonný. Díky tlaku 19 barů vytvoří vždy výbornou chuť tohoto lahodného nápoje. Všechny espressa jsou ovládány dotekovým LED displejem na vrchu stroje. Výrobníky jsou jednoduše rozebratelné a jednotlivé části lze mýt v myčce. Takže údržba je jednoduchá. Zevní leštění nerezového povrchu je možné přidávaným hadříkem, který je součástí balení.

 SENCOR přichází na trh se třemi řadami:

  1. SENCOR SES 7010

Jedná se o automatické presso, které díky jednoduše vyrobíte presso či lungo a díky funkci vody třeba i americano a čaj.

  1. SENCOR SES 8010 a 8020

Jedná se o dva typy, které jsou od minulého obohacené o parní trysku, díky níž lze vytvořit jemnou mléčnou pěnu pro macchiato či capuccino a latté. Od sebe se liší tím, že SES 8020 nabízí automaticky (díky jednomu tlačítku) výrobu dvojitého pressa.

  1. SENCOR SES 9010 a 9020

Tyto 2 typy patří do nejvyšší řady a jsou vybavené 2 tritanovými nádobami bez BPA, do kterých lze nalít normální mléko a alternativní mléko. Pak automaticky – opět díky jednomu stisku tlačítka – je možné vytvořit díky pěně z daného mléka další druhy kávy.

Redakce FFN a značka Sencor

www.sencor.cz