Výsledkem je spotřebič, který kombinuje spolehlivý výkon tradičního vysavače se svobodou pohybu vysavače akumulátorového, se kterým vysajete opravdu vše – od prostoru pod pohovkou až po závěsovou garnýž.

Facebook

Výkonný a všestranný vysavač Pure F9 v domácnosti hravě zastane úlohu jediného vysavače.  Díky tomu, že čerpá z těch nejvýznamnějších benefitů tradičních i akumulátorových vysávačů, představuje to nejlepší z obou světů. 
„Pure F9 nabízí bezkonkurenční všestrannost,“ říká Roman Šebl, vedoucí prodeje divize malých domácích spotřebičů společnosti Electrolux a dodává: „Je akumulátorový, ale stále velmi výkonný. Díky široké škále příslušenství vysaje opravdu celý byt. Od podlahy po strop, od koberců po závěsy, a to na jedno nabití.“

Díky jedinečné flexibilitě hlavní jednotky a výsuvné hadici můžete snadno vysávat nad i pod nábytkem. Čištění těžko přístupných míst, jako jsou vysoké lampy, klimatizace, stropní rohy či garnýže, nebude žádný problém. Díky přednímu osvětlení navíc uvidíte nečistoty i v tom nejtmavším koutě.

Sací výkon vysavače Pure F9 se u většiny modelů automaticky přizpůsobí povrchu, který právě vysáváte. Ať už jde o tvrdé dřevěné parkety nebo koberce, vysavač věnuje každému druhu podlahy péči šitou na míru.

Díky ergonomickému designu i teleskopické hadici lze nastavit výšku i váhu vysavače tak, abyste se i při úklidu cítili komfortně. Řeší tak problém obtížného manévrování při vysávání. Díky svému tvaru i nízké hmotnosti nabízí plynulý a hladký pohyb na jakémkoli povrchu a díky trojité filtraci neunikne žádný nežádoucí prach. Vy tak máte v místnosti čistý vzduch.

V průběhu vysávání si lze kdykoli dát přestávku a jednoduše nechat vysavač stát. Vysavač Pure F9 je uzpůsoben k tomu, aby ve svislé poloze zůstal stát opravdu kdekoli.

„Pure F9 představuje pro domácnost pomocníka s fantastickým výkonem, výdrží baterie i neotřelým moderním designem. Manipulace s ním je tak pohodlná, že není potřeba dalších vysavačů. Je výkonný, je krásný, je praktický. Je přesně takový, jaký si moderní doba žádá,“ dodává Roman Šebl.

Nyní se lze o výjimečných vlastnostech vysavačů Electrolux přesvědčit díky záruce 30denní lhůty na vyzkoušení. Pokud zakoupený vysavač nebude plně vyhovovat, lze jej jednoduše vrátit. Více informací najdete na www.electrolux.cz/vysavejtechytre.

Akce se vztahuje na modely PF91-4IG / PF91-4ST / PF91-6IBM / PF91-ALRGY

Redakce FFN