Svých stylových kousků se nemusíte vzdát i navzdory častému nošení – Perwoll Renew Advanced Effect vám dá možnost si je užívat déle než kdy předtím. Speciální prací prostředky Perwoll Renew Advanced Effect mění s novou recepturou také svůj obal. Nyní je objevíte v nových stylových lahvích. K dispozici jsou také v nových velikostech - 900 ml, 1,8l, 2,7l, 3,6l.

Facebook

Variantu pro barevné prádlo Perwoll Color & Fiber nově naleznete na pultech obchodů v zářivě červené lahvi. Color variantu využijí všichni, kdo pro nastávající léto rádi zvolí zářivé a jasné barvy.

Nejnovější receptura s technologií Fibrex obsahuje celkem pět variant pracích prostředků Perwoll. Stačí si zvolit ten správný a prvotřídní péče o vaše oblečení je zaručena:

  • Perwoll Color & Fiber – pomáhá obnovit lesk a posiluje vlákna barevného oblečení. K dispozici je v atraktivním červeném balení, které je inspirováno světem módy a kosmetiky.
  • Perwoll Black & Fiber – napomáhá posilovat vlákna a stará se, aby oblečení černých a tmavých barev vypadalo vždy jako nové.
  • Perwoll White & Fiber – při každém praní se důkladně postará o jemné bílé kousky oblečení.
  • Perwoll Care & Repair – stará se o vlákna a zabraňuje třepení a tvorbě žmolků na oblečení.
  • Perwoll Sport & Active – svým unikátním složením vyčistí vlákna do hloubky a zajistí tak dlouhodobou funkčnost sportovních materiálů. Jeho patentovaná technologie účinně neutralizuje stopy potu a odstraňuje nepříjemné pachy.

Další přípravky Perwoll zůstávají v původním složení, mění se pouze lahev, případně etiketa

  • Perwoll Wool & Silk – speciální prací prostředek pro péči o vlněné, hedvábné a další jemné látky, udržuje jejich tvar a zabraňuje vzniku žmolků.
  • Perwoll Care & Refresh – zajišťuje péči o syntetická a umělá vlákna. Díky své jedinečné technologii neutralizuje nepříjemné pachy a uvolňuje parfémované složky během nošení.

Redakce FFN

www.perwoll.cz