Všechny tyto problémy si můžeme jednoduše odpustit s prémiovým topinkovačem Sage Smart Toast BTA825.

Facebook

Chytrý toaster Sage BTA825 nám dokáže opéct pečivo na pět různých stupňů a na LED displeji se stupnicí umožní sledovat odpočítávající dobu opékání. Dovede pečivo rychle rozmrazit nebo dokonce opéct jen po jedné straně. Díky systém automatického centrování pro rovnoměrné opečení je výsledek vždy zaručen.

Pokud si nejsme jisti, zda jsme zvolil pro ten, který druh pečiva správný stupeň opečení, tak s automatickou funkcí Lift & Look si vše můžeme zkontrolovat – umožní to motorizovaný automatický zdvih a opětovné spuštění toastu kdykoli během pečícího cyklu bez nutnosti jeho přerušení. Jestli jsme se stavem spokojeni, stisknutím tlačítka CANCEL proces opékání ukončíme. Když budeme chtít dopečenější, stačí zvolit funkci A Bit More, s níž můžeme toast jen krátce dopéct přidáním jednoho cyklu.

Chceme si opéct jen jednu stranu? Není problém, k tomu slouží funkce Crumpet. Ve všech případech nám zvuková signalizace Toast Ready oznámí ukončení procesu opékání.

Zapomeneme-li topinkovač vypnout, po třiceti sekundách nečinnosti se chytrý přístroj automaticky přepne do režimu Stand-By.

Další výhodou je bezpečnostní funkce, kdy se při zablokování toastu topinkovač sám automaticky vypíná. V příslušenství najdeme praktickou vyjímatelnou misku na drobky a určitě potěší i prostor pro uložení síťového kabelu.

Redakce FFN

www.sagecz.cz