Smoothie je do hladka umixovaný koktejl, složený z ovoce, zeleniny nebo jejich kombinace. V ovocné variantě je to ideální snídaně nebo dopolední svačina. Zeleninu lze díky nízkému obsahu cukru konzumovat bez výčitek po celý den. Dokonalé mixování zaručuje dokonalou chuť. Připravte si své vlastní lahodné smoothie. Stolní mixér ESB5830 díky optimalizovanému designu nože TruFlow™ vytváří vířivý účinek, za jehož pomocí získáte z vašich ingrediencí opravdové maximum.

Stolní mixér ESB9400 z kolekce MasterpieceTM se stane neocenitelným pomocníkem v kuchyních i těch nejnáročnějších z nás. S tímto výkonným mixérem se 6 titanovými noži vyrobíte výborná zdravá smoothie a spoustu jiných nápojů a pokrmů se zachováním maxima nutričních hodnot a vitamínů včetně možnosti drcení ledu.

Facebook

Unikátní technologie PowerTilt® pomáhá zachovat čerstvost surovin mixováním při nižších rychlostech. Ty zabraňují nadbytečnému promíchání surovin. Tímto se zachovává struktura ingrediencí i pestré barvy. Mixér disponuje osmi nastavitelnými rychlostmi a pulsním spínačem. Díky kombinaci nožů s titanovou povrchovou vrstvou, přesně nakloněné nerozbitné nádobě z Tritanu a výkonnému motoru TurboBoost zvládne precizně rozmixovat vše od ovoce, přes oříšky až po led.

Během léta si lze na procházce nasbírat trochu lesního ovoce a najít tak suroviny na to nejlepší ovocné smoothie. Jahody, borůvky a ostružiny zalijte trochou vody a rozmixujte. Přidáním ledové tříště do smoothie vznikne neobyčejně osvěžující nápoj nejen pro horké letní dny.

Pokud jste neustále v pohybu a uvítáte na cestách zdravou svačinu, která dobíjí energii, připravte si smoothie rovnou do láhve. S tím vám pomůže fitness mixér ESB2500, jenž všechny přísady zpracovává přímo v odlehčené přenosné nádobě o objemu 600 ml. Vy si tak kdekoli a kdykoli můžete vychutnat svoji dávku zdraví. Z mixéru se stane dokonalý společník nejen na cesty.

Čerstvá šťáva, velice osvěžující variantou je čerstvá šťáva z mrkve a červené řepy. Očištěnou zeleninu postupně vložte do odšťavňovače. Pokud se vám bude zdát šťáva příliš hutná, jednoduše ji nařeďte vodou, ledem nebo ledovou tříští. Odšťavňovač Electrolux si hravě poradí jak s měkkým ovocem, tak i s tvrdou zeleninou.

Redakce FFN

www.electrolux.cz