Jmenuje se SodaStream Italian Spritz a stejně skvěle si ho vychutnáte i na vašem balkoně, na zahradě, u vody, případně během horkých dní v kanceláři, kdy už budete netrpělivě počítat dny do letní dovolené. Nebo na ni už jen nostalgicky vzpomínat.
SodaStream Italian Spritz je italskou verzí tradičního vinného střiku bez alkoholu, jehož receptura sice pochází z Benátek, ale jeho verzí existuje asi tolik, kolik je v Itálii receptů na pizzu. Nepsaným pravidlem je jen typická červená barva, kombinace Prosseco, perlivé vody a vybraného likéru s ovocnou, lehce hořkou chutí.
Oblíbený nápoj si nyní připravíte i v pohodlí domova, protože značka SodaStream přichází na český trh s limitovanou edicí startovacích balíčků na italský střik jako dárek, díky kterému doma vykouzlíte ikonický letní drink jen s použitím čerstvé vody z kohoutku. Tu stačí dobře vychladit, naperlit pomocí výrobníku SodaStream, smíchat a servírovat. Ať už s kouskem ledu, plátkem pomeranče, případně trochou šumivého vína ve verzi pro dospělé.

Facebook

Recept na oblíbený italský vinný střik v úpravě podle značky SodaStream

Ingredience: 1 lahev čerstvé perlivé vody připravené ve výrobníku SodaStream, 1 plné víčko lahve s příchutí SodaStream Italian Spritz

Na jednu skleničku SodaStream 330ml:

Ingredience: 1dcl připraveného SodaStream Italian Spritz drinku,1dcl Prosecco, led a plátek pomeranče

Z jednoho balení připravíte až 12 plných lahví SodaStream. Pospíchejte s nákupem, brzy nebudou

TIP SodaStream: V případě, že bublinky si domů stále táhnete v plastových lahvích ze supermarketu, je nejlepší čas na změnu. K vybraným modelů SodaStream, které kromě výrobníku obsahují v balení lahev k opakovanému použití a bombičku s potravinářským CO2 na přípravu přibližně 80 litrů perlivé vody získáte zdam dárkový set s unikátní příchutí SodaStream Italian Spritz a dvě originální skleničky, ve kterých se tento letní drink v barvě zapadajícího slunce bude krásně vyjímat.

Redakce FFN