Vaše děti se tak nenaučí na nezdravé slané ani sladké chutě a tím si pomohou vytvářet správné stravovací návyky. Vybrat si tu pravou příchuť můžete, i když je vašemu drobečkovi teprve jeden rok. Nechte své děti mlsat zdravě s Bio křupkami od Sunárku.

Facebook

Pro děti od ukončeného 12. měsíce a jejich maminky, kterým záleží na správné výživě jejich děťátek, jsou připraveny hned tři druhy zeleninových a luštěninových křupek, ze kterých si svou nejoblíbenější chuť vybere každý malý strávník. Ideální zdravá svačinka, která se hodí do batůžku i do kabelky, na procházku i k domácímu mlsání. Zachutnají vašim dětem Bio Mrkvová kolečka vyrobená z Bio mrkve a Bio kukuřičné mouky, nebo se jim více zalíbí
Bio Čočkové prstýnky, či snad Bio Hráškové lusky?

Ať tak, či tak, všechny křupky jsou vyrobené z Bio obilnin, luštěnin a zeleniny a neobsahují lepek. Neobjevíte v nich ani žádný přidaný cukr či sůl, zato v sobě obsahují vitamín B1, který přispívá k normální činnosti nervové soustavy a luštěninové varianty obsahují až 51 % čočky a hrášku. Můžete si být stoprocentně jistí, že se vašim dětem dostane to nejlepší.

 

Redakce FFN

 

Fotogalerie k článku