Pánský rotační holicí strojek SENCOR SMS řady 501 se třemi nezávisle výkyvnými hlavami může právě být tou správnou volbou. S technologií 4D se hlavice dokonale přizpůsobí všem nerovnostem tváře díky výkyvům hlav do čtyř na sobě nezávislých směrů, takže při holení poskytuje maximální komfort bez rizika podráždění pokožky. Hlavici lze v případě potřeby snadno vyměnit, ale to nebude hned tak potřeba, protože speciální holící frézky mají prodlouženou životnost. Součástí strojku je i zastřihovací nástavec, který umožňuje precizní zastřižení vousu, kotlet či knírku.
Celé tělo strojku je voděodolné a lze jej pohodlně omývat pod tekoucí vodou. Dalšími výhodami tohoto přístroje jsou motorek s vysokými otáčkami a jeho ultratichý chod, nízká hmotnost a velká výdrž baterie – dvě hodiny nabíjení postačí na40 minut provozu, což znamená, že při každodenním dvouminutovém provozu je k dispozici po celý měsíc. Elegantní a ergonomická tvarované tělo je k dispozici ve čtyřech barvách.

Facebook

V balení najdeme nabíjecí kabel, čistící kartáček, holící nástavec, zastřihovací nástavec, krytka holícího nástavce a praktické cestovní pouzdro.

Specifikace a vlastnosti:
Rotační holicí strojek akumulátorový/síťový
Li-Ion akumulátor
LED indikátor stavu baterie
Výměnná hlavice se třemi výkyvnými hlavami a 4D technologií
Tichý a výkonný motor
Holící frézky s prodlouženou životností
Zastřihovací nástavec
Doba nabíjení 2 hodiny
Provozní doba 40 minut
Hmotnost 150 g

Redakce FFN

www.sencor.cz