Ať už mají zákazníci čas a chuť užít si snídani v klidu s příjemným posezením nebo ráno nestíhají a jsou nucení jíst za pochodu či si chtějí snídani připravit z kvalitních surovin v pohodlí domova, ve všech těchto případech si přijdou na své. OC Quadrio totiž do speciální snídaňové kampaně zapojilo hned devět svých provozoven, ze kterých si vybere skutečně každý. Patří mezi ně Creperie, Kofi Kofi, Fruitisimo, Costa Coffee, Pekařství Mašek, McDonald´s, McCafé, Delmart bistro i Delmart market.

Facebook

Snídat se slevami, chutně, zdravě, a hlavně dle vlastního stylu, chutí nebo časových možností budou moci díky OC Quadrio zákazníci až do 8. dubna.

„V dnešní rychlé době čím dál větší množství lidí nesnídá, proto jsme se rozhodli podpořit správný životní styl i prostřednictvím snídaní v OC Quadrio. Rádi bychom zákazníkům ukázali, že čas na snídani si může najít skutečně každý, proto jsme vedle klasických snídaní připravili i variantu TO GO, pro ty, kteří jsou nuceni snídat po cestě do práce. OC Quadrio má navíc ideální polohu v centru Prahy, kterou v ranních hodinách křižuje tisíce lidí při svých cestách za prací či škol, takže snídaně s námi pro ně může představovat příjemnou zastávku,“ říká Pavel Ebr, Asset manager realitní skupiny CPI Property Group, vlastníka OC Quadrio.

Redakce FFN

 

www.quadrio.cz