Slip-ony se hřejí na výsluní popularity už několik let. Tato nazouvací obuv nabízí pestrou škálu barevných i materiálových variant. Nejvíce je využijete na jaře a v létě. Zkuste třeba pohodlný model s geometrickým či ornamentálním perforováním, který se hodí pro každodenní nošení. Do práce a do města skvěle využijete také mokasíny, které mají ke slip-onům velmi blízko. I na nich se krásně uplatňuje efektní děrovaný materiál, ale sluší jim i zdobení jemnými štrasovými kamínky. Pokud vás čeká celodenní pracovní pobíhání, zvolte raději nazouvací obuv s vyšší podešví, která vašim nohám poskytne větší oporu. Gumové vklady u nártu pak zajistí, že vám botka z nohy jen tak nevyklouzne.

Facebook

Dáváte raději přednost teniskám? Pak vyzkoušejte svěží modely v pastelových barvách jara jako mentolová nebo broskvová. Obuv navíc zdobí stříbrný boční proužek, který se bude ve slunečních paprscích pěkně odrážet. Do veselého jarního počasí se samozřejmě také hodí velmi oblíbená obuv s kovovými odlesky, ve které budete nepřehlédnutelná. Metalické efekty se objevují jak na modelech v klasické stříbrné variantě, tak v mnohem tlumenějším provedení třeba na plátěnkách.  

Plátěnky zůstávají hitem i letošní sezóny, ať už jde o ženy, nebo jejich drahé partnery. Tato obuv z velmi pohodlného a prodyšného textilu je skvěle kombinovatelná, využijete ji tedy jako dokonalý doplněk nesčetných jarních outfitů. Ať už se rozhodnete pro model se zavazováním, nebo bez něj, při jarní procházce bezpochyby oceníte vzdušnost a pohodlnost, za které vám nohy poděkují.

Na nic už nečekejte, nazujte nové botky a vykročte vstříc jarním paprskům!

Reakce FFN