Už od prvního uvedení řady vysavačů UltraOne na trh bylo jasné, že se jedná o Mercedes mezi vysavači. Dokazuje to nejen celá řada nezávislých testů spotřebitelských organizací, ale také zisk ocenění „nejlepší vysavač testu“ na dvanácti evropských trzích nebo výhra prestižního ocenění Reddot Design Awards, či vítězství produktové designové ceny IF Awards.

Facebook

Nová generace vysavačů UltraOne nyní vyráží překonat svého předchůdce. Vývoj této řady doprovázela celá řada spotřebitelských výzkumů a mohl tak vzniknout vysavač vyhovující všem hlavním požadavkům. Těmi jsou podle průzkumů mezi spotřebiteli zejména vysoká výkonnost, jednoduché ovládání, schopnost překonávání překážek a také maximální snížení hluku spotřebiče.

V souladu s přáním zákazníků je nová řada tišší, aniž by utrpěl jeho výkon. Všechna tyto přání plní Electrolux jedinečným výkonem o síle příkonu 700W a výškou hluku pouhých 65dB(A).

Unikátní spojení toho nejlepšího i pro náročné
Aby pro vás bylo ovládání vysavače co nejjednodušší, tato řada značky Electrolux vám nyní nabídne model EUO99TM s elektronickým dálkovým ovládáním na rukojeti s ergonomickým držadlem Aero Pro remote, dále také elektronickou regulaci s funkcí AUTO a digitální displej. Jako příjemný bonus je tento kousek doplněn hubicí na tvrdé podlahy Aero Pro Parketto Pro, protože tajemství prvotřídních čisticích schopností se neskrývá pouze v silném motoru, ale také v silném proudění vzduchu.

Redakce FFN