LCD Digitální zápisník SXP 20
Digitální zápisník Sencor SXP 20 plně nahradí papírový blok či různé další zápisníky. Můžete si na něj snadno psát poznámky nebo kreslit obrázky. Díky tomu, že je jeho povrch citlivý na tlak, zvládnete vytvářet linie různé tloušťky. Je vhodný jak pro dospělé, tak i pro děti. Velkým plusem je jeho nízká hmotnost a to pouhých 110 gramů. Vzít ho tak prakticky všude s sebou a ani o něm nebudete vědět.  Baterie CR2016 vydrží až 100.000 stisknutí a v případě potřeby, ji snadno vyměníte. S LCD Digitálním zápisníkem Sencor SXP 20 budete navíc šetřit přírodu, protože nespotřebujete žádný papír.

Přepěťová ochrana Sencor SSP 580
K ochraně vaší dekorace, ale zároveň i spotřebičů v domácnosti výborně poslouží přepěťová ochrana Sencor SSP 580. Její princip spočívá v tom, že zabezpečí napojené přístroje před velkými rozdíly napětí. Přepěťová ochrana zvládne zabezpečit citlivou elektroniku v domácnosti před přepětím v elektrické síti.  Sencor SSP 580 má navíc dva USB porty pro napájení nejrůznějších zařízení – telefonů, tabletů atd. Tato přepěťová ochrana disponuje i funkcí master – slave, která má funkci odpojení spotřebičů od napájecí sítě po vypnutí řídícího spotřebiče. To je důležité pro úsporu elektrické energie.

Facebook

Digitální časový spínač Sencor SST 13D
Elegantním řešením pro zapomětlivé nebo pro ty, a právě pro ty, kteří chtějí, aby se jejich spotřebiče spouštěly vždy v daný čas, je digitální časový spínač Sencor SST 13D s LCD displejem. Ten může ve stanovených časových intervalech zapínat a vypínat spotřebiče napájené střídavým elektrickým proudem s napětím 230 V. SST 13D má celkem 8 spínacích programů, navolit si tak můžete například určitý den a čas s přesností na hodiny i minuty. Pro snadné ovládání můžete využít režimy ručně zapnuto, automatický provoz a ručně vypnuto. Jako příklad využití je třeba zmínit například zapnutí topení ráno pro vstávání, vyhřátí garáže, omezení času sledování televize, jak u dětí, tak u dospělých. Digitální časový spínač může fungovat i jako ochrana proti zlodějům – časovač může zapínat rádio či lampu, což může navodit dojet přítomnosti osoby v domě.
 

Čelová svítilna Sencor SLL 55
Všestranná a výkonná stylová čelová svítilna Sencor SLL 55. Tato čelovka je určena především pro outdorové aktivity. Využít ji můžete při turistice, běhání, horolezení či dalších nejen sportovních aktivitách. U této čelovky máte na výběr mezi čtyřmi režimy svícení, které můžete využít při svícení na blízko nebo na dálku. Pro případ signalizace problému má čelovka i režim výstražného světla a diskrétního červeného světla. Další předností této svítilny je její nízká hmotnost a kompaktní velikost. Napájena je třemi bateriemi typu AAA.

Designová sluchátka Sencor SEP 300
Při sportu, studiu i v případě, kdy se chcete „odpojit“ od okolního světa a relaxovat, můžete využít sluchátka Sencor SEP 300. Vybaveny jsou mikrofonem a ovládáním zabudovaným přímo na kabelu. Sluchátka do uší, tzv. pecky jsou velice komfortní a nabízejí velmi dobrou izolaci od okolních ruchů. Barevné provedení nabízí hned 8 variant, vybírat tak můžete podle nálady, konkrétního outfitu, anebo si můžete pořídit na každý den jiná, a navíc ještě jedny pro výjimečné události. Sluchátka se dají propojit s MP3 přehrávačem, s mobilem nebo i s počítačem. V případě, že budete poslouchat hudbu z mobilu, můžete zároveň díky zabudovanému mikrofonu řešit naléhavé hovory.

Redakce FFN

 

Fotogalerie k článku