Můžete tak zachytit svůj úsměv s Orbit WHITE a získanou fotografii použít jako přání, jehož prostřednictvím rozzáříte úsměv svých blízkých.
Značka Orbit je připravena být u toho a dopřát vám váš čas zazářit, a to mimo jiné díky poslední novince, žvýkačkám Orbit WHITE hned ve třech svěžích příchutích, které napomohou udržovat vaše zuby přirozeně bílé, ať už si vychutnáte šálek oblíbené kávy, nebo se jen jednoduše potřebujete cítit dobře. Variantu Classic doplňuje svěží mátová příchuť Spearmint a chuť šťavnatého ovoce Fruit. Orbit tak představuje novou řadu žvýkaček bez cukru s nepostradatelnými benefity ve prospěch vašeho úsměvu. Orbit WHITE se stanou vaším společníkem pro krásný a sebevědomý úsměv, který je tím nejlepším receptem, jak čelit každodenní výzvám.

Modré částečky obsažené ve žvýkačkách Orbit WHITE byly speciálně navrženy tak, aby během dne pečovaly o vaše zuby a napomáhaly k udržení jejich barvy*.  Praktická novinka potěší každého, kdo dbá o svůj krásný a zářivý úsměv a svěží dech kdykoliv během dne.

Facebook

Žvýkačky bez cukru Orbit WHITE v exkluzivním stříbrném obalu s 10 ks dražé nahrazují produktovou řadu Orbit Professional a obohacují o řadu benefitů, které žvýkání žvýkaček bez cukru přináší, a to hned ve všech třech příchutích, včetně té jemnější ovocné. K dostání jsou v běžné maloobchodní síti za cenu 14,90 Kč.

Žvýkáním žvýkačky bez cukru se zvyšuje produkce slin v ústech, ty pak aktivně zabraňují vzniku zubního plaku a následného zabarvení zubu, nová technologie v podobě modrých částeček navíc napomáhá ke stírání zbytků jídla ze zubů.  Při pravidelném žvýkání po každém jídle tak s pomocí Orbit WHITE dosáhnete zářivého úsměvu, aniž byste si museli odpustit to, co běžně rozzáří váš den – třeba oblíbenou kávu. Krásné zuby, svěží pocit a s tím spojené sebevědomí se usmívat přispějí ke zvládnutí jakékoli životní situace.

TOURPLAN

České Budějovice

NC Géčko

středa 22. listopadu 2017

Praha

OC Metropole Zličín

čtvrtek 23. listopadu 2017

Hradec Králové

OC Futurum

pátek 24. listopadu 2017

Hradec Králové

OC Futurum

sobota 25. listopadu 2017

Liberec

OC Nisa

neděle 26. listopadu 2017

Jihlava

City Park

čtvrtek 30. listopadu 2017

Brno

OC Avion

pátek 1. prosince 2017

Olomouc

Galerie Šantovka

sobota 2. prosince 2017

Ostrava

OC Futurum

neděle 3. prosince 2017

Teplice

OC Olympia

středa 6. prosince 2017

Teplice

OC Olympia

čtvrtek 7. prosince 2017

Karlovy Vary

OC Varyáda

pátek 8. prosince 2017

Plzeň

OC Borská Pole

sobota 9. prosince 2017

Praha

OC Arkády Pankrác

neděle 10. prosince 2017

 

Redakce FFN a www.orbitklub.cz

Fotogalerie k článku