Francouzská společnost BaByliss nyní přichází s produkty, které splňují vysoké nároky na preciznost střihu i kvalitu přístroje, navíc je nemusíme například v koupelně někam schovávat, protože díky elegantnímu designu mohou být ozdobou kteréhokoli interiéru.

Facebook

Co bychom vlastně měli od kvalitního zastřihovače očekávat? Dobrou vlastností je omyvatelnost, která usnadní pohodlnou údržbu. Důležitá je i výdrž baterie, protože k dokonalému zástřihu musíme přistupovat s pečlivostí, a ta vyžaduje určitý čas. Velice významná je i kvalita nožů, protože zastřihovač si asi nebudeme chtít kupovat každého půl roku. Odborníci vám poradí, že nejkvalitnější jsou ty potažené titanem. Nože z tohoto materiálu jsou velice trvanlivé a omyvatelné pod vodou.

Zastřihovač E971E od firmy BaByliss tyto požadavky splňuje. Stejně jako jeho sourozenec E970E je vybaven inovativní technologií W-Tech pro vynikající ostrost a dokonalé vousy.

E971E má titanem potažené nože z nejkvalitnější nerezové oceli jsou samomazné a pro snazší čištění je lze snadno z hlavy široké 41 mm demontovat, také nabízí možnost nastavit výšku zástřihu v ohromujících pětadvaceti krocích 0,5 do 25 mm s přírůstky po 1 mm. Přesné nastavení délky je umožněno otočným protiskluzovým kolečkem, takže ani mokrá ruka s tím nebude mít problém. Technologie ostří MicroCut byla vytvořena pro rovnoměrný a lehce ovladatelný zástřih. Dva nástavce jsou určeny pro vousy i vlasy. Akumulátor vydrží až jednu hodinu.

V příslušenství je nejen čisticí kartáček, ale i cestovní taštička, aby i na dovolené či služební cestě vypadal majitel zastřihovače vždy dokonale.

Uvedené parametry platí i pro model zastřihovače Babyliss E970E – liší i materiálem čepele, který je nerezová ocel a postrádá cestovní taštičku. Výrobce poskytuje na oba modely záruku tři roky.

Redakce FFN